جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ | Jan 15, 2021
مراسم

حوزه/ حوزه‌های علمیه خواهران باید به‌گونه‌ای باشد که تمام ظرفیت‌های دختران طلبه در سطح کشور به خوبی مدیریت و زمینه‌ها برای شکوفا شدن استعدادها فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه ریاست مرکز مدیریت حوزه‌ّ‌های علمیه خواهران گفت: حوزه‌های علمیه خواهران باید به‌گونه‌ای باشد که تمام ظرفیت‌های دختران طلبه در سطح کشور به خوبی مدیریت و زمینه‌ها برای شکوفا شدن استعدادها فراهم شود.

وی افزود: علاقه آقای خالقی به فعالیت‌های علمی در دبیرخانه شورای علمی تربیتی، موجب این تغییر شد تا از تجارب ارزشمند ایشان در شورای علمی تربیتی بهره‌ بگیریم؛ آقای خالقی در باتجربه‌ترین و پخته‌ترین مرحله زندگی خود هستند و بدون تردید به اعتلای این بخش کمک شایانی خواهند کرد.

استاد حوزه با اشاره به اینکه از این پس حجت‌الاسلام سیداحمد مشرف مسئولیت حوزه ریاست حوزه‌های علمیه خواهران را بر عهده خواهند داشت ادامه داد: وی اشراف زیادی به فعالیت‌های فرهنگی، مدیریتی و آموزشی دارند و در سال‌های اخیر نیز بر فعالیت‌های قرانی تمرکز داشتند.

در ادامه این مراسم آقای محمود خالقی ضمن تبریک اعیاد شعباینه اظهار کرد: از اعتمادی که حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور در مدت دو سال اخیر به بنده داشت تشکر می‌کنم و امیدوارم که توانسته باشم کمکی به پیشرفت و اعتلای حوزه‌های علمیه خواهران کرده باشم.

وی در ادامه با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام مشرف به عنوان مسئول حوزه ریاست گفت: باتوجه به شناختی که بنده از ایشان دارم، به نظرم یکی از بهترین‌ انتخاب‌ها بوده‌اند و امیدوارم که حضور ایشان منشا آثار و برکات بسیار زیادی باشد و بنده نیز از هرگونه کمک و تلاش به ایشان دریغ نخواهم کرد.

در پایان نیز حجت الاسلام مشرف گفت: حوزه های علمیه خواهران یک مرکز فضیلت محور است و نگاه به فعالیت در این مرکز به عنوان یک شغل نگاهی جزئی است لذا نگاه ما باید نگاه به خدمت برای اهل بیت (علیهم‌السلام) و امام زمان(عج) باشد.

وی افزود: از اعتماد حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور تشکر می کنم و امیدوارم این مسئولیت را آنطور که  شایسته است به سرانجام برسانم.

مسئول جدید حوزه‌ ریاست حوزه‌های علمیه خواهران بیان کرد: امیدوارم بتوانم همکاری و همراهی تمامی عوامل حوزه ریاست را با خود داشته باشم و همچنین نیازمند کمک و مشاوره و استفاده از تجارب آقای خالقی هستم تا بتوانیم همه در کنار هم خدمتی درخشان برای حضرت ولیعصر داشته باشیم.

گقتنی است: در این مراسم از زحمات و خدمات آقای خالقی تقدیر و حجت‌الاسلام سیداحمد مشرف به عنوان مسئول حوزه ریاست حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد.

همچنین آقای خالقی به عنوان دبیر شورای علمی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8