سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
خدمات جهادی بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهراء(س) کوی نصر تهران

حوزه/ اساتید، طلاب و کادر اجرایی مدرسه علمیه الزهراء(س) به همراه خادمیاران کانون بانوان رضوی تهران در طرح «نسیم مهر رضوی»، برای مبارزه با بیماری کرونا فعالیت جهادی دارند.

معصومه سادات صادقی، مسئول کانون بانوان رضوی استان تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، گفت: خادمین آستان قدس رضوی ضمن تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای مدافعان سلامت، با اطعام غذای متبرک حضرت و اهدای متبرکات رضوی به کادر درمانی بیمارستان هایی که میزبان بیماران مبتلا به کرونا در سراسر کشور هستند، نور و برکت این آستان پر از مهر را پیشکش رزمندگان خط مقدم دفاع از حریم سلامت نمودند.

کلیپ و عکس| خدمات جهادی بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهراء(س) کوی نصر تهران

مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) تهران با اشاره به آماده سازی بسته های تبرکی اهدایی به مدافعان سلامت، اظهار کرد: به همین منظور آماده نمودن ۵۰ هزار بسته متبرکات رضوی از سوی بنیاد کرامت امام رضا(ع) با عنوان «طرح نسیم مهر رضوی» به کانون بانوان رضوی استان تهران با همکاری مدرسه علمیه الزهرا(س) واگذار شد.

وی ادامه داد: به همین منظور تبرکات آستان قدس رضوی به مدرسه علمیه الزهراء(س) تهران ارسال شد تا بسته بندی،  آماده سازی و ارسال آن به سراسر کشور در این مدرسه علمیه انجام شود.

قائم مقام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، به گستردگی این فعالیت اشاره کرد و گفت: الحمدلله مردم ما قدردان مدافعان سلامت هستند، و بر همین اساس حدود ۶۰ نفر از طلاب، اساتید، دانش آموختگان، کادر اداری حوزه و همچنین بانوان خادمیار رضوی تهران، به صورت جهادی  طی ۲۰ روز است که مشغول آماده نمودن متبرکات رضوی هستند.

مسئول کانون بانوان رضوی استان تهران ضمن بیان تعداد بسته های هدایای تبرکی، افزود: از ابتدای فعالیت که از روز ۲۶ اسفندماه ۹۸ شروع شد تاکنون بیش از ۴۵ هزار بسته هدایا؛ شامل قرآن، حرز امام رضا(ع)، نبات، نمک، گلاب و گز؛  آماده و به استان های سراسر کشور و برخی از بیمارستان های تهران ارسال شده است.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: این فعالیت جهادی برای تقدیر از مدافعان سلامت تا تکمیل حداقل ۵۰ هزار بسته تبرکی رضوی ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =