یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 7, 2020
حوزه

حوزه/ پذیرش سراسری مدرسه علمیه شهید مطهری (ره) کرج در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ ویژه خواهران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از استان البرز، مدرسه علمیه شهید مطهری کرج از میان خواهران علاقمند و واجد شرایط برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ -۱۴۰۰ طلبه خواهر می پذیرد.

بنابر اطلاعیه مدرسه علمیه شهید مطهری کرج، از جمله مزایای تحصیل در حوزه علمیه خواهران، اعطای مدرک رسمی سطح ۲معادل کارشناسی، برخورداری از تحصیل رایگان با حضور اساتید مجرب کشوری، افزایش سن پذیرش تا ۴۰ سال، امکان ادامه تحصیل در حوزه و دانشگاه، معافیت از آزمون ورودی برای دارندگان مدرک دانشگاهی (کارشناسی و بالاتر) است.

بنابر این گزارش، علاقه مندان جهت پیش ثبت نام، مشخصات خود (نام و  نام خانوادگی و سن و شماره تماس) را به شماره پیامکی ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۳۳۹۳۰ ارسال نمایند.

همچنین علاقه مندان بعد از ایام تعطیلات نیز جهت ثبت نام حضوری می توانند به مدرسه علمیه شهید مطهری (ره) واقع در رجایی شهر بالاتر از بلوار موذن- خیابان پیروزی شمالی -خ شهید صیادشیرازی مراجعه و یا با شماره ۳۴۳۵۱۶۴۰الی ۴۲ تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است، داوطلبان در صورت هرگونه سوال و راهنمایی ثبت‌ نام با شماره ۰۹۳۷۵۱۸۱۲۵۳ تماس حاصل نمایند و یا از طریق آیدی(mehrabandanesh۶۱@) در پیام رسان ایتا با این مرکز در ارتباط باشند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =