چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
السيد أبو الفضل الطباطبائي الأشكذري

حوزه/ نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: بهترین عمل در ماه رمضان طبق فرموده پیامبر اکرم (ص) به امیر المومنین علی علیه السلام ترک گناه است.

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: یکی از هدف های روزه ایجاد حالت همیاری اجتماعی در بین مردم جامعه است. ثروتمندان باید به برادر نیازمند خود دست یاری دراز کنند، بویژه در این ایام سخت.

وی در یک گفتگوی تلویزیونی با تاکید بر استفاده از فیوضات ماه مبارک رمضان، همگان را به کمک به یکدیگر در این ایام سخت دعوت نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی اظهار داشت: ماه رمضان سفره کرامت خود را یک بار دیگر برای ما گشوده است و انسان می تواند به مقام قرب الهی در این ماه مبارک بیش از پیش دست پیدا کند؛ چراکه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند هنگامی که ماه رمضان داخل می شود درهای رحمت الهی گشوده می شود و درهای جنهم بسته می گردد و شیاطین در غل و زنجیر می شوند.

تولیت مصلای حرم حضرت زینب(س) ادامه داد: ماه رمضان یک فرصت طلایی است که عدم استفاده و بهره برداری از فیوضات این ماه مبارک باعث خسران و پشیمانی خواهد بود و بهترین عمل در ماه رمضان طبق فرموده پیامبر اکرم (ص) به امیر المومنین علی علیه السلام ترک گناه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی اشکذری در پایان سخنان خود تاکید کرد: در شرایط سختی قرار داریم و یکی از هدف های روزه داری ایجاد حالت همیاری اجتماعی بین مردم جامعه است، پس ثروتمندان باید به برادر نیازمند خود دست یاری دراز کنند بویژه در این ایام سخت شیوع ویروس منحوس کورونا باید در کنار نیازمندان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8