دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ |۱۲ صفر ۱۴۴۳ | Sep 20, 2021
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران

حوزه/ روز قدس تعطیل شدنی نیست. مراسم روز جهانی قدس در تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا با برگزاری رژه موتوری و خودرویی از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی در جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس که در محل شورای هماهگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد،افزود: روز جهانی قدس، یادگاری ارزشمند از معمار کبیر انقلاب اسلامی که طی سال‌های متمادی، با شکوه هرچه تمام‌تر در ایران و بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود و هیچ گاه تعطیل نمی‌شود.

وی افزود: بسیاری از رسانه‌های رژیم اشغالگر قدس، از این که شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی مراسم روز جهانی قدس می‌شود ابزار خوشحالی کرده بودند غافل از این که ابراز انزجار از رژیم اشغالگر قدس تعطیل شدنی نیست و شیوه اجرای آن بسته به اقتضای شرایط تغییر می‌کند.

محمودی تأکید کرد: مراسم روز جهانی قدس تا زوال و مرگ کامل رژیم غاصب صهیونیست ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: مراسم روز جهانی قدس در تهران با برپایی رژه موتوری و ماشینی از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی همراه با پرچم جمهوری اسلامی ایران، فلسطین، حزب الله و حمل تصاویری از رهبران جبهه مقاومت به ویژه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: با هماهنگی بسیج، مساجد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کاروان‌های گروه سرود حماسی همزمان با روز جهانی قدس در محلات مختلف حضور یافته و فریاد مرگ بر اسرائیل را طنین انداز می‌کنند.

محمودی گفت: برگزاری مراسم روز جهانی قدس در شهرستان‌های استان تهران نیز بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده و شرایط هر شهرستان برگزار می‌شود.

امام خمینی(ره)، در روز ۱۳ رمضان ۱۳۹۹ق (۱۶ مرداد ۱۳۵۸) در پیامی خطاب به مسلمین ایران و جهان، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامیدند و از مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواستند تا برای کوتاه کردن دست رژیم اشغالگر قدس از فلسطین از آنان پشتیبانی کرده و راهپیمایی برپا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8