سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Nov 24, 2020
کد خبر: 900242
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه

حوزه/ رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه از راه‌اندازی سامانه نشریات علمی در این پژوهشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، سید حجت‌اله علم‌الهدی با اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون ۱۸ نشریه علمی مربوط به معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه و دادگستری‌های استان‌ها در سامانه نشریات علمی بارگذاری شده است.

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه با بیان اینکه در آینده نزدیک تعداد نشریات علمی در این سامانه افزایش خواهد یافت، افزود: از اهداف ایجاد این سامانه در گام نخست، رصد نشریات علمی موجود در مجموعه دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته به آن و تجمیع این نشریات برای دسترسی راحت‌تر مخاطبان به آنهاست.

علم‌الهدی از پیش‌بینی یک سری امتیازات برای قضات و کارکنان دستگاه قضایی در بحث انتشار مقالات خبر داد و گفت: از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه، کمک به ارتقای هر چه بیشتر سطح علمی این نشریات و انجام پیگیری‌ها برای اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم است.

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و ارتقای ظرفیت‌های علمی درون دستگاه قضایی، با اشاره به نگاه والای ریاست قوه قضائیه در امر پژوهش، توسعه و ارتقای نشریات قوه قضاییه را یکی از راهبردهای توسعه امور پژوهشی در قوه قضائیه دانست و ابراز امیدواری کرد که این سامانه بستر مناسبی برای ساماندهی نشریات و بازنمایی توان پژوهشی و علمی دسنگاه قضایی باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8