چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 16, 2021
ائمه جمعه در روز قدس

حوزه/ مسئله فلسطین هرگز فراموش نمی شود؛ لذا باید به فرموده امام راحل روز قدس که نماد قدرتمندی اسلام است را روز حیات دوباره اسلام بدانیم و این روز را با شکوه ترازهمیشه بزرگ بداریم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، قرارگاه جهاد کبیر استان اصفهان در بیانیه ای به مناسبت روزجهانی قدس شریف، آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قدس، مهد رسولان، موطن پیامبران، قبله اوّل مسلمین و مبداء معراج پیامبر اعظم صلوات الله علیهم اجمعین، بیش از ۶۰ سال است که در مصافی نا برابر با ظلم و تجاوز دست و پنجه نرم می کند امّا مقاوم ایستاده است.

روز قدس بسیار مهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملّت مظلومی که از میهن و خانة خود رانده شده ، دفاع می کنیم، ما در واقع با این حرکت با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری مبارزه می کنیم؛ امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است، حقیقتی بسیار گسترده تر از مسئلة فلسطین؛ امروز مبارزة با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است و مبارزه با نظام سلطه است». (مقام معظّم رهبری مدظله العالی)

سالها بود که، پدیده منحوس صهیونیسم در آرزوی واهی «نیل تا فرات» با جاه طلبی، نژادپرستی، استعمارگری، کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین، متکی به افسانه ساختگی هولوکاست؛ در پوشش حکومت یهودی و هماهنگ با جبهه استکباری صهیونیزم بین الملل، سعی در حذف فلسطین از نقشه جهان و حاکمیت دائمی رژیم صهیونیستی بر سرزمین های اشغالی در سر می پروراند.

امّا به برکت انقلاب اسلامی و پیشگامی ملّت بزرگ ایران اسلامی، مسلمانان جهان بیدار شده وهوشیارند و می دانند که استکبار جهانی از قدیم با نقشه شیطانی انگلستان، روباه پیر حیله گر و گرگ جهانخوار آمریکای متجاوز، با همدستی «وهابیت صهیونیستی» که با اصل دین اسلام و انسانیت در ستیزند، رژیم غاصب صهیونیستی را ایجاد کردند؛ اکنون پس از۶۰ سال مبارزه، مردم فلسطین دریافته اند تنها راه نجات از جنایات روز افزون علیه آنها، مبارزه مسلحانه تا خشکاندن ریشة این رژیم منحوس و حذف آن از صحنه روزگار می باشد.

پس از تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز شاهد نشانه های روشن پیشرفت و برافراشته شدن پرچم پرافتخار انقلاب اسلامی در جوامع مسلمان به ویژه در کشورهای لبنان، فلسطین، یمن، سوریه، عراق، افغانستان، بحرین و... هستیم و با تشکیل جبهه مقتدر مقاومت اسلامی به همت امّت اسلامی با تمام توان و تمام قد در مقابل نقشه های شیطانی جبهه کفر و نفاق ایستاده و اجازة جسارت به آرمان خونبار و پرافتخار مقاومت در فلسطین و قدس شریف را نمی دهند و مسئله فلسطین هرگز فراموش نمی شود؛ لذا باید به فرموده امام راحل روز قدس که نماد قدرتمندی اسلام است را روز حیات دوباره اسلام بدانیم و این روز را با شکوه ترازهمیشه بزرگ بداریم.

قرارگاه جهاد کبیر استان اصفهان ضمن سپاسگذاری از امّت اسلامی در بزرگداشت روز جهانی قدس همگام با ملّت شریف همیشه در صحنه و همة مسلمین جهان، با همة توان به عنوان یک اقدام الهی و جهاد مقدّس در برنامه های ویژه این روز که با شرایط کرونایی برگزار می گردد حضور یافته و مشارکت خواهیم کرد و آمادگی خود را برای حضور شهادت طلبانه در همة میادین جهاد و نبرد با جنایتکاران صهیونیست اعلام می داریم..

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8