دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

حوزه/ دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت مجاهد نستوه، رمضان عبدالله شلح را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت رمضان عبدالله شلح، دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، درگذشت مجاهد نستوه دکتر رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی را به ملت مبارز فلسطین و جنبش مقاومت تسلیت و ادامه راه ایشان و مجاهد شهید دکتر فتحی شقاقی توسط یاران و همراهان مقاومت به ویژه مجاهد مبارز دکتر زیاد نخاله را تا پیروزی نهایی و آزاد کردن وجب به وجب خاک اشغالی فلسطین از چنگال دژخیمان صهیونیستی رسالتی سنگین و مهم می‌داند.

تاریخ شهادت می‌دهد که فرزندان غیور ملت قهرمان فلسطین همچون دکتر رمضان شلح در طول تاریخ مبارزاتی خود هیچ زمانی پرچم مبارزه و مجاهدت را علی رغم سبعیت جنایتکاران صهیونیستی و اعمال وحشیانه آن‌ها علیه زنان و کودکان برزمین نگذاشته و شهادت و سپری کردن عمر در راه مبارزه را افتخار همه رزمندگان فلسطین و مقاومت در منطقه و سرتاسر جهان است.

نتانیاهو و دیگر سران اشغالگر رژیم صهیونیستی باید بدانند که نخواهند توانست حتی یک وجب از خاک فلسطین را در اشغال خود نگه دارند و رویای الحاق بیشتر سرزمین فلسطین از جمله کرانه باختری را به گور خواهند برد. صهیونیست‌ها از قیام جنبش مستضعفین و تحقیر شدگان در آمریکا که بزودی در انتظار آنهاست و همانگونه که قرآن اشاره کرده صهیونیست‌ها نیز به سرنوشت شکست و فروپاشی سنگین مبتلی خواهند شد، عبرت بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8