جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Oct 30, 2020
کد خبر: 909046
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
اینستا

حوزه/ به انتظار می‌ایستیم و همراهش می‌شویم تا ببینیم بابت این ریش و آبرویی که از خود پیش مردم گرو گذاشته ، خدا با او چگونه معامله می کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، کاربری به نام محمدامین غفاری با انتشار فیلمی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نوشته است:

وقتی که اتاق فرمان مختل شده و مردم برای تامین حداقل حقوق شهروندی خود چاره‌ای جز به خیابان آمدن ندارند ، نماینده رهبری در استان خود به میدان می‌آید و در غیاب شهردار ، استاندار ، آبفا و دیگر میز و صندلی‌های گردان ، آستین بالا می‌زند و آتش به اختیار برای حل مشکل کوچه به کوچه شهر و استان تلاش می‌کند و در پاسخ به مردم دردمندی که از بستن جاده سخن می گویند خود را نوکر مردم خطاب می‌کند تا آبی باشد بر آتش دل مظلومین.

روی کاغذ که به نظر من با وجود این مدیران سر به هوا و بیخیال شانسی برای حل مشکلات مردم نیست.
عقل و منطق هم می‌گوید دادن این وعده‌ها سرانجامی جز ناامیدی و دلخوری بیشتر مردمی که چشم انتظار رسیدگی و رفع مشکلاتشان هستند، ندارد.
حال به انتظار می‌ایستیم و همراهش می‌شویم تا ببینیم بابت این ریش و آبرویی که از خود پیش مردم گرو گذاشته ، خدا با او چگونه معامله می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

نظرات

  • خواننده IR ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
    0 0
    به گزارش خبرگزاری حوزه، کاربری به نام محمدامین غفاری با انتشار فیلمی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نوشته است: بازم عبدالنبی ............. خدا وکیلی اونجا مسؤول نداره ...... مثلا خبرگزاری حوزه است ... اسم نماینده ولی فقیه در استان رو بلد نیستید ........
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8