شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 15, 2020
کمک دفتر آیت الله العظمی سیستانی به خانواده های نیازمند

حوزه/ دفتر حضرت آیت الله سیستانی در کربلای معلی از استمرار کمک رسانی به خانواده های نیازمند و آسیب پذیر در سایه شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: این اقدام در جهت اجرای دعوت معظم له به همبستگی اجتماعی انجام می گیرد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»،  دفتر حضرت آیت الله سیستانی در کربلای معلی از استمرار کمک رسانی به خانواده های نیازمند و آسیب پذیر در سایه شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: این اقدام در جهت اجرای دعوت معظم له به همبستگی اجتماعی انجام می گیرد.

شیخ علاء کاشف الغطاء مسئولیت دفتر آیت الله سیستانی گفت: دفتر آیت الله سیستانی در جهت اجرای دعوت همبستگی اجتماعی و با حمایت مستقیم حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده معظم له و متولی شرعی حرم امام حسین (ع) به کمک رسانی غذایی، مالی و دارویی به خانواده های نیازمند و آسیب پذیر در سرتاسر استان کربلا ادامه می دهد.

وی تصریح کرد: از جمله کمک های انجام گرفته توزیع نزدیک به ۴۵۶۳۸ سبد غذایی مختلف و ۱۲۹۰ کیسه آرد میان نیازمندان، خرید لباس برای ۵۰۰ یتیم، مهیا کردن امکانات درمانی و مقداری شیر برای کودکان خانواده نیازمند است.

دفتر آیت الله سیستانی در ماه مارس گذشته در استفتائی، خیّران، تاجران و جوانان غیرتمند را به ضرورت مشارکت در تهیه نیاز های اساسی و ضروری خانواده های آسیب پذیر در سایه عدم توجه کافی مسئولین دولتی ذیربط، دعوت کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8