دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ | Oct 26, 2020
احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مروی، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد مقدس، حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام تولیت آستان قدس رضوی به این شرح است:

خبرنگاران و اصحاب رسانه که در تعامل با مجموعه آستان قدس رضوی فعالیت می کنند، جزو فرهیختگانی هستند که در مسیر انعکاس نورانیت و معنویت مضجع منور امام رضا(ع) گام بر می دارند.

فرارسیدن هفدهم مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، فرصت مناسبی است که ضمن تجلیل از مقام والا و شامخ شهدای عرصه رسانه، از زحمات بی دریغ و خالص خبرنگاران جبهه حق که پرچم داران جهاد در عرصه جنگ نرم می باشند، تقدیر کنیم.

خبرنگارانی که همواره در عرصه های مختلف به مجاهدت پرداخته اند و در وقایع چند ماه اخیر و شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و در کنار کادر درمان کشور، بدون تعطیلی به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم پرداخته و در ایجاد همدلی و اتحاد در مقابله با ویروس منحوس کرونا نقش آفرینی کردند.

اینجانب از جوار بارگاه منور رضوی، فرارسیدن روز خبرنگار را به جامعه شریف رسانه ای کشور تبریک عرض می‌کنم و برای همه تلاشگران عرصه بصیرت و آگاهی توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

احمد مروی

تولیت آستان قدس رضوی

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8