جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 30, 2021
سیدعلیرضا ادیانی

حوزه/ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر اینکه جز به سربازی مقام معظم رهبری " مدظله العالی" و خدمتگزاری به مردم نیندیشیم ، با اشاره به حربه تحریم ها توسط دشمن علیه کشور گفت: تنها راه برون رفت از تحریم همه جانبه، ایثارگری و مقاومت فعال است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی، در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا ( نشست فصلی – ویدئو کنفرانسی ) اظهار داشت: ایام سوگواری سرور و سالار آقا ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت عرض می کنم؛ امیدوارم همانگونه که در دعای ندبه می خوانیم همیشه دست به دامن اهل بیت باشیم و دستمان از دامن این خاندان کوتاه نشود.

وی با اشاره به حضور رئیس دفتر نظامی فرماندهی معزز کل قوا طی هفته گذشته در جلسه ستاد ناجا بیان داشت: در این جلسه سردار "شیرازی" سلام مقام معظم رهبری را به نیروهای خدوم ناجا ابلاغ کردند و بنده نیز به سهم خودم اظهار رضایت از حرکت رو به جلوی ناجا و هدف گذاری برای ساخت  نیروی انتظامی تراز جمهوری اسلامی را خدمت آحاد فرماندهان، افسران، درجه داران، سربازان و کارکنان ابلاغ می کنم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: باید قدردان لطف و عنایات نایب امام عصر (عج) مقام معظم رهبری باشیم و جز به سربازی معظم له و خدمتگزاری به مردم نیندیشیم.

این مقام مسئول اضافه کرد: خداوند را به پاس فرصت و توفیق خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران شاکریم، چرا که امروز توفیق جهاد، خدمت به مردم و ... را داریم و باید این مهم را ارج بنهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استراتژی دشمن با ایده تحریم جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: این ایده دشمنان نظام اسلامی و انقلاب ناکارآمد است و ما تنها راه برون رفت از تحریم همه جانبه را ایثارگری و مقاومت فعال می دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با بیان اینکه هرگز ذلت سازش در مقابل دشمنان را نمی پذیریم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حربه های دشمنان و بهره گیری از عملیات روانی بر لزوم جهاد، آگاهی ، بصیریت بخشی و ... تاکید کرد.

وی در ادامه خطاب به فرماندهان و سبزپوشان نیروی انتظامی عنوان کرد: قدر خود را بدانید و از فرصت خدمتگزاری به مردم نهایت بهره را ببرید و همچنین لازم است که فرماندهان با نیروهای زیرمجموعه خود رفتار و رویکردی پدرانه داشته باشند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر لزوم نگهداشتن نیروها با راهکارهای مادی و معنوی ادامه داد: یکی از وظایف قطعی فرماندهان ، رهبری در دل ها و دلگرم نگه داشتن نیروهای تحت امر است در کنار این موضوع، بر جوان گرایی تاکید می کنم، چرا که مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع توصیه و تاکید دارند.

وی با اشاره به لبیک نیروی انتظامی در اجرای تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مومنانه ، تصریح کرد: نیروی انتظامی در چند مقطع با تهیه بسته های معیشتی در این رزمایش مشارکت کرد و این روند باید ادامه داشته باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم تقویت بنیه معنوی و اعتقادی سبزپوشان ناجا گفت: آینده سازمان را روشن تر از همیشه می بینیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به برگزاری مراسم های سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین (ع) یادآور شد: امسال فضای محرم و برگزاری سوگواری ها حال و هوای خاصی داشت و به سهم خودم از فرمانده و برادر عزیزم سردار "حسین اشتری" و همه دست اندرکارانی که فضای برگزاری مراسم های عزاداری را در شرایطی مطلوب و با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم کردند و از همه عزاداران حسینی قدردانی می کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8