چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 20, 2021
امام جمعه قلعه رئیسی

حوزه/ امام جمعه قلعه رئیسی گفت: آسیب ها و خطرات مواد مخدر از خطرات داعش بیشتر است و کسانی که از این طریق جوانان و خانواده ها را آلوده می کنند، همانند داعش هستند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی در دیدار با فرمانده انتظامی چاروسا، ضمن تبریک آغاز ماه ربیع الاول و  هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، عنوان کرد: نیروی انتظامی تمام وقت در خدمت مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی است.

امام جمعه قلعه رئیسی، اقتدار، عزت، قانون محوری و ولایت مداری را سه اصل ممتاز نیروی انتظامی دانست و ادامه داد: پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی از رسالت های  نیروی انتظامی است و باید با اقتدار در مقابل قانون ستیزان، هنجارشکنان و مخلاّن نظم و امنیت ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرم، برنامه های آموزشی را در اولویت قرار دهند، یادآور شد: با کسانی که در فضای مجازی، انقلاب و نظام را تخریب و تضعیف می کنند برخورد قانونی صورت گیرد.

صلواتی، شیوع مواد مخدر را یکی از دغدغه های اصلی شهر قلعه رئیسی دانست و تاکید کرد: آسیب ها و خطرات مواد مخدر از خطرات داعش بیشتر است و کسانی که از این طریق جوانان و خانواده ها را آلوده می کنند، همانند داعش هستند.

همچنین در این دیدار، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهدای نیروی انتظامی نماد شجاعت و پایبندی به ارزش های  نظام هستند، افزود: بسیاری از شهدای ما در مرزها و دردرگیری با اشرار به شهادت رسیدند و این نشان از اهمیت کار نیروی انتظامی که محافظ جان، مال و خاک این سرزمین است دارد و باتوجه به این مسئولیت سنگین هیچ گاه اجازه نخواهیم داد تا خدشه ای به ایران اسلامی وارد شود. 

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8