دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Nov 30, 2020
سید نصیر

حوزه/ نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از سازمان برنامه و بودجه به دلیل حمایت از نهادهای فرهنگی و مذهبی استان قدردانی کرد.

 به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یاسوج، جلسه مشترک رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرعامل بنیاد مهدویت پیرامون ۹ ربیع آغاز امامت ولی‌عصر(عج) در دفتر نماینده ‌ولی فقیه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی سلحشوری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک ماه ربیع‌الاول، گفت: فشارها و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت انقلابی ایران نمی‌تواند در اراده مردم و دولت خللی ایجاد کند. دولت مصمم است با همه مشکلات موجود نسبت به معیشت و رونق اقتصادی تلاش کند.

وی همچنین هدف از این دیدار را کمک به اعتبار نهادهای مذهبی، دینی و فرهنگی استان عنوان کرد و گفت: یکی از حوزه‌های فرهنگی بنیاد مهدویت است و چون ردیف بودجه‌ای ندارد مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در اختیار یکی از نهادهای فرهنگی قرار می‌گیرد تا در آستانه ۹ ربیع برنامه‌های این بنیاد انجام شود.

در ادامه حجت‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی‌اعظم با بیان اینکه برای جلوگیری از سلایق مختلف بنیاد مهدویت تحت نظارت نماینده ولی فقیه اداره می‌شود، گفت: عده‌ای به عنوان هسته مرکزی و شورای سیاست‌گذاری بنیاد مهدویت در هر استانی فعالیت دارند.

مدیرعامل بنیاد مهدودیت عنوان کرد: یکی از  مواردی که مورد توجه است ۹ ربیع آغاز امامت حضرت ولی‌عصر است، سال‌های قبل که کرونا نبود برنامه‌های این روز با حضور معنوی و مالی ادارات برگزار می‌شد اما امسال با توجه به شرایط و وضعیت کنونی، نیازمند کمک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هستیم که هر ساله این سازمان همکاری خوبی با بنیاد مهدودیت داشته است.

وی عنوان کرد: بنیاد مهدودیت چون ردیف بودجه‌ای ندارد، مبلغی از بودجه‌های فرهنگی به یکی از اداراتی که بنیاد معرفی کند یا سازمان مدنظر داشته باشد اختصاص می‌دهد تا برای برگزاری برنامه‌های ۹ ربیع به بنیاد مهدودیت تعقل گیرد.

حجت‌الاسلام موسوی‌اعظم با تاکید بر انجام خوب برنامه‌های ۹ ربیع‌الاول، گفت: امیدواریم و تلاش می‌کنیم بنیاد آلوده به خط و خط‌بازی نشود

در پایان این جلسه هم حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر و قدردانی از رئیس و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به جهت کمک و مساعدت‌های لازم به نهادهای مذهبی و دینی در استان، گفت: استقامت و پاسداری مردم انقلابی در برابر توطئه‌ها و تحریم‌های ظالمانه دشمن قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: به خواست خداوند در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری از این گذر تاریخی به سلامت عبور خواهیم  کرد.

گفتنی است، در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یاسوج با اهداء لوح تقدیر از همکاری علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد و قلندر حسن‌پور معاون توسعه مدیریت تجلیل کرد.

همچنین حکم عضویت علی سلحشوری در شورای  سیاست‌گذاری بنیاد مهدویت به مدت دو سال به وی اهداء شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8