دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Nov 30, 2020
آیت الله سیفی مازندرانی

حوزه/ آیت‌الله سیفی مازندرانی اهانت رئیس جمهور کشور فرانسه به ساحت پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، متن بیانیه آیت‌الله سیفی مازندرانی از اساتید حوزه علمیه قم در محکومیت اهانت رئیس جمهور کشور فرانسه به ساحت پیامبر اعظم(ص) به این شرح است:

    بسمه تعالی                 

اخیرا اهانت رئیس جمهور مستکبر و طاغوت فرانسه به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام، قلوب مسلمین را جریحه دار نموده است. هر مسئولی در هر مقامی از کشورهای مختلف اسلامی ، دولت ها و ملیت های گوناگون با اعتراض شدید و تحریم کالاهای فرانسوی تنفر و بیزاری خود را از این عمل شنیع اظهار نموده اند.

در این موقعیت خطیر، جای پرسش تذکاری، به مسئولین محترم دولت و مجلس نظام مقدس جمهوری اسلامی است که:

آیا هنوز وقت آن نرسیده است از زیر بار معاهده بدفرجام برجام خارج شوید؟

آیا جای آن نیست که  مجلس انقلابی، خروج از این معاهده ی خفت بار را تصویب کند؟

مگر نه این است که قرآن مجید با صراحت اعلام نموده است:
بَرَاءَةٌ مِنَ اللَّهِ وَرَسُولِهِ إِلَی الَّذِینَ عَاهَدْتُمْ مِنَ الْمُشْرِکِینَ
.....إِلَّا الَّذِینَ عَاهَدْتُمْ مِنَ الْمُشْرِکِینَ ثُمَّ لَمْ یَنْقُصُوکُمْ شَیْئًا وَلَمْ یُظَاهِرُوا عَلَیْکُمْ أَحَدًا فَأَتِمُّوا إِلَیْهِمْ عَهْدَهُمْ (۱و۴سوره توبه)

یعنی خدا و رسول از مشرکین معاهد بیزار و متنفر است، مگر آن گروهی از مشرکین که بعد از معاهده با شما مسلمین، اقدام به وارد کردن نقص و ضربه و هجمه به دین شما، پیامبر شما، کتاب آسمانی شما، ننموده و از دشمنان شما پشتیبانی نکند.

آیا توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام از سوی این طاغوت عضو برجام، مصداق این آیه نیست؟ آیا هنوز هم فکر می کنید که هم پیمان بودن با این دشمنان قسم خورده ی اسلام و مسلمین، در مهمترین امور سرنوشت ساز از وجاهت عقلی و عقلایی و شرعی برخوردار است؟

و این با قطع نظر از محاذیر وابستگی و به خطر افتادن کیان نظام اسلامی از جهات مختلف اقتصادی ، دفاعی، سیاسی و ... در دراز مدت می باشد که این معاهده، آن را به دنبال خواهد داشت.

امید است که در این فرصت مهم با برچیدن این معاهده ی زیان بار، اقدامی قاطع و گامی موثر از سوی مجلس انقلابی در جهت اقتدار و عزت این نظام مقدس و ملت انقلابی شریف ایران برداشته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8