شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 23, 2021
راستگو

حوزه/ حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمد قمی با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن راستگو را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام محمد حسن راستگو را تسلیت گفته و پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت معلم پرتلاش و مبلغ راستین، مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین راستگو، موجب تأثر و اندوه اینجانب و بسیاری از هم نسل گردید. مردی که چون راست می‌اندیشید و راست می‌گفت، راستگو برایش نام با مسمایی بود و همچون خط خوشی که با دو دست، به زیبایی می نگاشت، در خطی خوش و درست هم زندگانی می‌کرد و در این عالم فانی، ره سپرد تا به ملاقات پروردگار خویش نائل شود. در نقاط اوج، داستان تمام می‌کرد و ما کودکان را چنان میخکوب و منتظر می‌گذاشت تا باری دیگر ادامه داستان را از زبان شیرین و پرهیجانش گوش دهیم. بارها جبهه رفتن و در منطقه، مصاحبه کردنش را هم به یاد داریم. سخن و عملش، توأمان چه زیبا و راست می‌نمود. به قول خواهری، او به تنهایی سازمان تبلیغات اسلامی کودکان و نوجوانان بود و به اعتقاد من برای مبلغین اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی که قصد نشستن در کنار کودک و نوجوان عصر ما دارند، الگویی الهام بخش است.

خدایش بیامرزد و رحمت و علو درجات نصیبش گردد. غم فقدان این روحانی عزیز را به خانواده ارجمند و همه دوستدارانشان، تسلیت عرض می‌نمایم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8