یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Jan 17, 2021
معاون فرهنگی دفتر تبلیغات

حوزه/ معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در پیامی به مناسبت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین راستگو، درباره خلاقیت، ابتکار، همت کم نظیر و مجاهدت مثال زدنی آن مرحوم سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، پیام حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مناسبت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین راستگو بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت استاد بزرگوار جناب حجت الاسلام والمسلمین راستگو (رضوان الله تعالی علیه) باعث تأثر و تأسف فراوان گردید.

اینجانب این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم ایشان و همه شاگردان و دوستداران آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت، غفران و علو درجات خواستارم.

آن عزیز سفرکرده با درک به هنگام از نیاز قشر کودک و نوجوان مسیری نو و جدید فرا روی حوزه های علمیه گشود و با خلاقیت، ابتکار، همت کم نظیر و مجاهدت مثال زدنی خدمت بزرگی به ادبیات و فرهنگ تبلیغ دین برای خانواده ها، مربیان وکودکان ونوجوانان فراهم آورد.

بدون اغراق تمامی مبلغان کودک و نوجوان حتی در کشورهای دیگر مرهون و مدیون زحمات آن بزرگوارند.

خداوند به پاس این همه تلاش و کوشش برکتی کم نظیر به فعالیت های ایشان عطا کرد که پرورش هزاران شاگرد و استاد از آن جمله است.

امید است دانش آموختگان محضر آن مرحوم با درس آموزی از هنر خلاقانه او هم چنان مسیر نوآوری و ابتکار را پی گیری کنند تا همچنان شاهد رشد و تعالی هرچه بیشتر در این عرصه مهم باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8