شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Jan 16, 2021
اعتراضات در اسرائیل به فساد اقتصادی و سوءمدیریت کرونا

حوزه/ شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) به معضلات سیاسی پیش روی بنیامین نتانیاهو و گسترش فساد اقتصادی در این رژیم می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، برنامه «داخل اسرائیل» که به موضوعات حقیقی مربوط به نابودی درونی اسرائیل می پردازد، در این برنامه نگاهی دارد به گسترش فساد اقتصادی و ناکارآمدی این رژیم در مهار ویروس کرونا که اعتراضات گسترده‌ای را در طی ماه های اخیر در میان ساکنان رژیم صهیونیستی به دنبال داشته است.

در این برنامه نشان داده خواهد شد که چگونه عواملی همچون بیکاری، فساد و سوءمدیریت همه‌گیری کرونا منجر به بروز اعتراضات گسترده‌ای در سرزمین های اشغالی شده و معترضان با سر دادن شعارهایی همانند «تو فاسد هستی» خطاب به نتانیاهو، خواهان استعفای وی هستند.

«داخل اسرائیل» همچنین نگاهی خواهد داشت به آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در میان ساکنان رژیم صهیونیستی و اقدام نیروهای امنیتی در بازداشت معترضانی که خواستار برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی بودند.

 «داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت ۰۴:۳۰ روی آنتن هیسپان تی وی می‎رود و در ساعت ۰۹:۳۰،۱۳:۰۰ و۱۸:۳۰همان روز به مدت ۲۵ دقیقه بازپخش می‎شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8