جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 23, 2021
مهدی حاجیان

حوزه/ سخنگو و معاون اجتماعی ناجا گفت: مدیریت فضای مجازی، استفاده از ظرفیت های حوزه رسانه ، ارتقاء و توسعه واحدهای مشاوره و مددکاری در پاسگاه ها و کلانتری ها و ... از جمله موضوعات و رویکردهای تحولی مدنظرفرمانده ناجا است که باید مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سردار مهدی حاجیان، در بیست و سومین گردهمایی تخصصی معاونین و مدیران حوزه اجتماعی ناجا ( ویدئو کنفرانسی) ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس، مدافعان حرم خصوصا شهدای مظلوم ناجا و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" گفت: خدمت سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا خیرمقدم عرض می کنم ، حضور شما برادر عزیز در این گردهمایی و در جمع سربازان خود در حوزه معاونت اجتماعی افتخار بزرگی است که امروز نصیب همه شده است.

وی در ادامه به اهداف برگزاری این همایش اشاره و عنوان کرد: تشریح و تبیین فرامین فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" و همچنین تشریح تدابیر و انتظار فرمانده ناجا در حوزه اجتماعی از جمله اهداف مدنظر است؛ وظیفه ما این است که نگاه راهبردی سردار اشتری را در حوزه اجتماعی به عنوان چراغ راه اجرایی کنیم.

معاون اجتماعی ناجا همچنین تصریح کرد: بررسی وضعیت موجود در سال ۹۹ ، میزان پیشرفت در حوزه اجتماعی و بررسی اولویت های ابلاغی سال ۱۴۰۰ نیز از دیگر اهداف برگزاری این گردهمایی تخصصی است.

سردار حاجیان با بیان اینکه رویکرد تحولی مدنظر فرمانده ناجا در حوزه اجتماعی باید با جدیت دنبال شود، گفت: مدیریت فضای مجازی ، استفاده از ظرفیت های حوزه رسانه ، ارتقاء و توسعه واحدهای مشاوره و مددکاری در پاسگاه ها و کلانتری ها، تشریح و تبیین چگونگی تغییر در برآورد های اجتماعی و ... از جمله موضوعات و رویکردهای تحولی مدنظرفرمانده ناجا است که باید در راس امور قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح قرارگاه فضای مجازی ناجا گفت: بایستی بتوانیم در رسانه نقش فعال و موثری ایفا کنیم ، ناجا باید در این رابطه یک کنش گر فعال باشد؛ در واقع معاونت اجتماعی جایگاه و نقش ویژه ای در اجرای ماموریت های ناجا دارد که اگر این نقش به خوبی ایفا شود ثمرات خوبی نیز برای سازمان به همراه خواهد داشت.

معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه افزایش منزلت پلیس ، ارتقاء احساس امنیت در بین مردم و پیشگیری اجتماعی از وظایف مهم و حساس معاونت اجتماعی است، خاطر نشان کرد: ان شاء الله با بهره از تدابیرفرمانده ناجا و استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم تغییراتی را در حوزه اجتماعی بوجود بیاوریم چرا که قطعا در برآوردهای اجتماعی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8