پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 22, 2021
تصاویر/ خداقوت نماینده ولی فقیه خوزستان به کادر درمان و جهادگران بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) خرمشهر

حوزه/ نخستین جشنواره ملی جهادگران حوزوی در سراسر کشور با عنوان «گام خدمت» به میزبانی شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، این جشنواره در خصوص ارسال آثار جهادی طلاب است که به صورت ملی و کشوری برگزار می شود. فراخوان شرکت در جشنواره ویژه کلیه طلاب ایرانی و غیر ایرانی است.

بر اساس این گزارش، جشنواره در چهار محور هنری، ادبی، علمی و ویژه برگزار خواهد شد، همچنین دبیر شورای سیاستگذاری این جشنواره حجت الاسلام والمسلمین استوار، مدیر حوزه علمیه فارس و دبیر اجرایی آن نیز قرارگاه جهادی حوزه علمیه فارس است.

بخش هنری جشنواره در قالب عکس، تولیدات ویدئویی شامل (فیلم کوتاه، مستند و موشن گرافیک) و تولیدات گرافیکی شامل(پوستر مفهومی عکس نوشته) است.

بخش ادبی جشنواره در قالب خاطره شفاهی(صوتی)، بخش علمی در قالب مقالات مختلف با محوریت جهاد و بخش ویژه در قالب گزارش تجربیات گروه جهادی به همراه بیان چگونگی فعالیت، مشکلات و موانع، آسیب ها و فرصت ها به ضمیمه مستندات و طرح فرهنگی و تبلیغی در راستای خدمت به مستضعفین خواهد بود.

مهلت ارسال آثار تاریخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۰می باشد و از نفرات برگزیده هر بخش تقدیر خواهد شد، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار به سایت جشنواره به آدرس www.gam_khedmat.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8