پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
هرمزگان

حوزه / اقتدار کنونی نیروهای مسلح در طول تاریخ ایران بی نظیر است؛ به گونه ای که ارتش های متجاوز که مدعی قدرت هستند و دنیا را زیر سلطه خود کشیده اند در مقابل این هیبت و صلابت سر خم کرده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، فریدون همتی در آیین گرامیداشت روز ارتش که صبح امروز در منطقه یکم امامت نداجا برگزار شد، با اشاره به خنثی سازی توطئه انحلال ارتش توسط امام خمینی (ره) در روزهای آغازین انقلاب اسلامی، گفت: فرمان احیای ارتش جمهوری اسلامی و اجازه ندادن برای تحقق توظئه انحلال ارتش، تصمیم بزرگی بود که امام راحل (ره) اتخاذ و ارتش هم توانست پاسخ این اعتماد را به خوبی بدهد و در جریان انقلاب در کنار رهبری و ملت قرار گرفتند.

استاندار هرمزگان افزود: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در پیشگاه خداوند، امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب و ملت عزیز ایران همواره در برهه های مختلف و حساس انقلاب سربلند بوده است، ارتش و سپاه مانند دو بال و بازوی قدرتمند این کشور هستند که افتخار این را دارند که تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، از عزت و کیان جمهوری اسلامی دفاع کنند.

همتی با اشاره به ویژگی های برجسته رهبر معظم انقلاب، افزود: فرماندهی شما شخصیتی خداجو و مومن به خدا و حقیقت است و به هیچ وجه با فرماندهان قوای مسلح دیگر کشورها قابل قیاس نیست،شما ارتشیان مومن و متعهد در تمام مراحل این انقلاب اثبات کردید برای نظام، رهبری و ملت بزرگ ایران در هر صحنه ای آماده فداکاری هستید و با جان خود از تمامیت اراضی کشور دفاع می کنید.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: اقتدار کنونی نیروهای مسلح در طول تاریخ ایران بی نظیر است؛ به گونه ای که ارتش های متجاوز که مدعی قدرت هستند و دنیا را زیر سلطه خود کشیده اند در مقابل این هیبت و صلابت سر خم کرده اند.

وی تصریح کرد: امروز استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و ایادی اش به خود اجازه نمی دهند به کشور دست درازی کنند، چرا که می دانند ایران بزرگ نیروهای قدرتمند، فداکار، شجاع و شهادت طلبی چون ارتشیان مقتدر و سپاهیان با صلابت دارد،موفقیت و توانمندی امروز نیروهای مسلح به دلیل توکل به خداوند و ایمان به عدالت، حقیقت است.

بر پایه این گزارش آیین گرامیداشت روز ارتش در منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس با حضور مقام های عالی رتبه قضایی، امنیتی، نظامی و انتظامی استان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8