سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ |۱۲ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 19, 2021
امام جمعه بندرعباس

حوزه/نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اهمیت توجه به رزمندگان دوران دفاع مقدس، گفت: هزار و ٢٠٠ رزمنده بیکار در استان هرمزگان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده، روز یکشنبه در دیدار مسئول توانمند سازی رزمندگان و ایثارگران استان هرمزگان، اظهار کرد: مطالبات جامعه ایثارگران باید به صورت نظام مند مطرح و پیگیری شود، زیرا اگر ما مطالبات خود را به صورت نظام مند مطرح نکنیم، مجموعه های معاند مطالبات ما را علیه خودمان استفاده و بیان می کنند.

وی افزود: تشکیل سامانه تسهیل گر برای شناسایی و ارائه خدمات به رزمندگان دوران دفاع مقدس ضروری است، چرا که این عزیزان از خاطرات دفاع مقدسی که دارند می توانند پندها و اندرز های زیادی به ما بدهند؛ متاسفانه عدم رسیدگی و توجه به این عزیزان و فوت آنها باعث از بین رفتن حجم عظیمی از ذخایر فکری و فرهنگی جامعه می شود.

امام جمعه بندرعباس بیان کرد: مسئله بیکاری ایثارگران باید حل شود؛ در هرمزگان هزار و ٢٠٠ نفر  ایثارگر بیکار وجود دارد و ما وظیفه داریم با پیگیری های لازم مشکل بیکاری این عزیزان را حل کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده اظهار کرد: توانمند سازی رزمندگان هم نکته بسیار مهمی است که زمینه این توانمند سازی را باید از طریق شناسایی ظرفیت ها انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: اگر انقلابی ها پرچم و علم انقلاب را بلند نکنند، افرادی دست به این پرچم دست می زنند که به ضرر انقلاب خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8