شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
آیت الله العظمی سبحانی در دیدار پیمان جبلی

حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی جلب رضایت الهی در کارها را سرلوحه کار مومنین دانستند و گفتند: صداوسیما باید مراقب باشد آبروی افراد ریخته نشود و اگر خطا و لغزشی هم در افراد است، باید طبق قانون و در دادگاه به آن رسیدگی شود. هتک حیثیت افراد خلاف شرع است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله سبحانی امروز د در دیدار پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما که در قم برگزار شد، بیان داشتند: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، صدا و سیما رکنی از ارکان کشور است که از نظر اهمیت، همسان دیگر ارکان نظام جمهوری اسلامی است.

ایشان افزودند: رسانه های جمعی و صداوسیما می توانند ندای اسلام و انقلاب را به صورت پاک به گوش ملت ایران و جهانیان برسانند.

این مرجع تقلید، گفتند: هنر انسان و وسایل ارتباط جمعی باید این باشد که بتواند اکثریت را جذب کند چون جذب همه ملت امکان ندارد اما اکثریت قابل جذب هستند و این لطافت خاصی در انتخاب کلمات، بیان و جملات می طلبد.

ایشان با اشاره به حضور شیعیان در مناطق دوردست جهان، بیان کردند: باید خوراک خوبی برای آنها در نظر گرفت بویژه که در بین آنها مبلغ دین کم است و صداوسیما می تواند نقش مبلغ را برای آنها داشته باشد.

حضرت آیت الله سبحانی، جلب رضایت الهی در کارها را سرلوحه کار مومنین دانستند و گفتند: صداوسیما باید مراقب باشد آبروی افراد ریخته نشود و اگر خطا و لغزشی هم در افراد است – چون هیچ انسانی خالی از لغزش نیست-  اگر اشکالاتی است باید طبق قانون و در دادگاه به آن رسیدگی شود. هتک حیثیت افراد خلاف شرع است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8