پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ |۱۶ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 20, 2022
وزیر آموزش و پرورش در قم

حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار وزیر آموزش و پرورش گفتند: باید این نهاد مقدس دانش‌آموزان را در مسیر دینی و معارف اسلامی سوق دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی، ظهر امروز در دیدار وزیر جدید آموزش و پرورش که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهارداشتند: در این شرایط که دشمنان چه در داخل و چه در خارج از کشور برای انحراف بچه‌های ما کار می‌کنند این آموزش و پرورش است که باید وظیفه مهم و سنگین هدایت فکری و اعتقادی فرزندان این مرز و بوم را به شایستگی انجام دهد.

ایشان با انتقاد از حاکمیت سند منحرف ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش، خاطرنشان کردند: امیدوارم که وزیر جدید سند تحول بنیادین که به تایید مقام معظم رهبری رسیده و دانش‌آموزان را با مباحث دینی و اسلامی رشد می‌دهد به طور کامل اجرایی کند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی افزودند: آینده کشور ما نیازمند جوانانی است که در کنار آگاهی‌های علمی با دین و معارف اهل بیت علیهم السلام انس داشته باشند، چرا که در این صورت آینده کشور امید بخش و روشن خواهد بود.

معظم له با انتقاد از برخی مدیران سابق آموزش و پرورش که وعده دادند در تعلیم و تربیت دینی دانش آموزان تلاش کنند، اما متاسفانه بر خلاف آنچه گفته بودند حرکت کردند.

ایشان افزودند: امیدوارم که وزیر جدید به وعدها هایی که داده است عمل کند و نظام آموزشی را در مسیری قرار دهد که دانش‌آموزان ما با مباحث دینی بیگانه نباشند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی همچنین با اشاره به مطالبات معلمان از وزارت آموزش و پرورش از وزیر جدید خواست که برای برآورده شدن مطالبات به حق معلمان از همه توان و امکانات خود استفاده کند.

انتهای ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

نظرات

  • حسین IR ۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
    0 0
    سلام و خدا قوت به نظرم برای این عکس این تیتر مناسبه: صدای مسئولان به گوش مراجع نمی رسد فتأمل جیدا