پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ |۱۲ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 22, 2024
حجت الاسلام نادر حقیقی - مدیر حوزه علمیه هرمزگان

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان هرمزگان جزئیات ثبت نام یازدهمین جشنواره قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه استان را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام نادر حقیقی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از بندرعباس، اظهار کرد: یازدهمین جشنواره قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه با محوریت رشته‌های معارفی به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

وی با بیان این نکته که، این دوره از جشنواره با رویکرد توسعه و تحول در رشته‌های معارفی برنامه ریزی شده است، عنوان کرد: به دلیل دو سالانه شدن مسابقات بین المللی قرآن کریم، جشنواره در این دوره تنها در بخش معارفی برگزار خواهد شد و بخش آوایی وجود نخواهد داشت و به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا همه رشته‌های جشنواره به صورت مجازی برگزار می‌شود.

مدیر حوزه علمیه هرمزگان تصریح کرد: در جشنواره امسال توسعه مخاطبان از طلاب و خانواده طلاب به اساتید، مدیران مدارس و کارمندان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و رشته‌های معارفی جشنواره از ۴ به ۱۰ رشته افزایش یافته است.

حجت‌الاسلام حقیقی خاطرنشان کرد: رشته‌های سیره معصومان، سبک زندگی، پرسمان معارفی، بیانیه گام دوم و مدیریت اسلامی از رشته‌های جدیدی است که به جشنواره افزوده شده است.

وی با ذکر این نکته که در جشنواره امسال به دلیل اهمیت اُنس با قرآن و حدیث، متسابقین می‌توانند در ۳ رشته ثبت نام و شرکت کنند، ابراز کرد: زمان ثبت‌نام از تاریخ ۱ تا ۳۰ بهمن ماه خواهد بود.

مدیر حوزه علمیه هرمزگان با اشاره به این نکته که جوایز نفیسی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است، اذعان کرد: برگزاری جشنواره در سایر رشته‌ها از تاریخ ۳ تا ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ و در رشته تفسیر ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مطابق جدول زمان‌بندی رشته‌ها خواهد بود و اسامی برگزیدگان ۱۵ اسفندماه اعلام خواهد شد.

جزئیات ثبت نام یازدهمین جشنواره قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha