پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 28, 2023
سطح سه تخصصی امامت

دوره دوم سطح سه تخصصی امامت در حوزه علمیه اصفهان با ثبت‌نام ۶۰ نفری طلاب سطوح عالی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سبحانی در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه، ضمن اشاره به مصاحبه‌های دوره دوم سطح سه تخصصی امامت حوزه علمیه اصفهان، از همکاری اساتید مرکز تخصصی امام شناسی و انتخاب نفرات برتر این دوره خبر داد.

وی بابیان این‌که دوره‌های تخصصی امامت در حوزه اصفهان سابقه‌ای ۸ ساله دارد، اظهار داشت: دوره‌های متعدد آشنایی با امامت و دوره‌های تخصصی مبانی و تکمیلی این عرصه در موسسه امامت حوزه علمیه اصفهان و زیر نظر مرکز تخصصی امام شناسی برگزار شده است.

رئیس مرکز تخصصی امام شناسی در ادامه ضمن اشاره به اهداف برگزاری دوره‌های تخصصی امامت، خاطرنشان کرد: تربیت طلاب فاضل و آشنا به مسائل امامت و مسلط به پاسخگویی به شبهات این عرصه، مهم‌ترین رسالت مرکز تخصصی امام شناسی در برگزاری دوره‌های تخصصی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سبحانی حوزه علمیه اصفهان را یکی از حوزه‌های عریق ایران و پیشگام در تبلیغ و ترویج معارف امامت اهل‌بیت علیهم‌السلام توصیف کرد و ابراز داشت: با تشکیل مجموعه امامت شناسی و امامت پژوهشی در حوزه اصفهان، رشد و توسعه آموزش‌ها امامت نیز گسترش پیدا کرد. امروز شاهد فضلایی هستیم که باقوت وارد عرصه امامت شده‌اند.

وی ثبت‌نام ۶۰ نفری طلاب سطوح عالی اصفهان برای حضور در دوره دوم سطح سه تخصصی امامت را مایه مباهات دانست و یادآور شد: تعداد شرکت‌کنندگان در دوره‌های تخصصی ناظر به مجوزهای اعطایی حوزه علمیه اصفهان که اشراف کاملی به برگزاری دوره دارند، مشخص خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سبحانی بابیان این‌که امیدواریم در سال آینده مراسم دانش‌آموختگی دوره اول سطح سه امامت و نخستین دوره سطح ۴ را برگزار نماییم، اظهار داشت: همواره قدردان تلاش و مجاهدت تمام اساتید و فضلای مرکز تخصصی امام شناسی و حوزه اصفهان در برگزاری این دوره‌های تخصصی هستیم.

مصاحبه‌های دوره دوم سطح سه تخصصی امامت برگزار شد

مصاحبه‌های دوره دوم سطح سه تخصصی امامت برگزار شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =