دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ |۷ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Oct 3, 2022
آتش زدن قرآن

حوزه/ انجمن اساتید انقلابی سطوح عالی حوزه علمیه قم، جنایات ضد مقدسات اسلامی و تعرض به مردان و زنان مؤمن را محکوم می کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، انجمن اساتید انقلابی سطوح عالی حوزه علمیه قم، در بیانیه ای جنایات ضد مقدسات اسلامی و تعرض به مردان و زنان مؤمن را محکوم می کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: «ان لقتل الحسین علیه السلام حرارة فی قلوب المؤمنین لا تبرد ابدا»
در ایامی که عاشقان اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور در راهپیمایی بی نظیر اربعین، دلهای خود را به عشق ارباب مصفّا کردند، متاسفانه برخی به بهانه درگذشت خانم مهسا امینی جنگ احزاب ضد مقدسات اسلامی به راه انداختند و با ساماندهی اراذل و اوباش مزدور و با پشتیبانی و خط دهی استکبار جهانی و صهیونیست ها و نفوذی های آنان در داخل، به اقداماتی مانند سوزاندن قرآن، آتش زدن مساجد، تعرض به زنان محجبه و ضرب و جرح نیروهای مومن و انقلابی پرداخته اند که منجر به شهادت تنی چند از آنها شده است.

از سوی دیگر، برخی چهره‌های ورزشی و سینمایی از طریق فضای مجازی به ویژه اینستاگرام به تشویق و تحریک اغتشاشگران پرداختند و مردم را به پیوستن به اغتشاشات دعوت می کنند. وا اسفا که برخی از روحانیون دگراندیش نیز با نظرات شاذّ و خلاف فهم سلیم از دین، زمینه سازان و صحنه گردانان این اتفاقات دلخراش هستند.

انجمن اساتید انقلابی سطوح عالی حوزه علمیه قم، ضمن درخواست روشن شدن تمام ابعاد مرگ خانم مهسا امینی، جنایات ضد مقدسات اسلامی و تعرض به مردان و زنان مؤمن را محکوم می کند و از تمام مسئولان اعم از امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی درخواست دارد با قاطعیت با نیروهای میدانی این جریان و طراحان و حامیان آنها در داخل و خارج از کشور مقابله کنند. لازم به ذکر است فضای مجازی که متأسفانه رها شده به نظر می رسد، بستر اصلی تحریک این نیروها و زمینه سازی برای اقدامات ضد امنیتی و ضد دینی و اخلاقی است. به همین دلیل تقاضا دارد هر چه سریعتر با راه‌اندازی اینترنت ملی و ساماندهی شبکه‌های اجتماعی، زمینه این نوع اقدامات را در آینده از بین ببرند.

انجمن اساتید انقلابی سطوح عالی حوزه علمیه قم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • زینب IR ۱۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
    1 2
    سلمان رشدی مهدور الدم شد چون سخنان توهین آمیز علیه پیامبر صلی الله علیه وآله منتشر کرد اینهاییکه قران سوزاندن کمتر از سلمان رشدی نیستن یاللمسلمین سکوت ومدارا جایز نیست بخدا قسم این بخاطر سکوت اهل علم بود
  • عبدالله IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
    1 2
    باید پلیس با قدرت و اقتدار تمام با این ملحدین بی‌ایمان برخورد کند.