چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ |۱۳ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 7, 2022
بانوی مسلمان آمریکایی

 وقتی وارد دانشگاه شدم از رفتار دانشجویان مسلمان بسیار لذت می‌بردم و در نظرم آنها انسان های تمیز می آمدند و به همین دلیل به مطالعه اسلام، مسیحیت و یهودیت پرداختم و بعد از آن با یک ایرانی ازدواج کردم و تقریبا ۵ سال قبل از انقلاب در یک زمستان به ایران آمدم.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، خانم صدیقه جمیله الفرقان بانوی مسلمان شده ی آمریکایی و مادر شهید که از ۱۴ سالگی مسلمان شده و به ایران آمده تا جهاد تبیین کند، در جلسه ی درس اخلاق که در مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد، شرکت کرد.

صدیقه الفرقان در معرفی خود گفت: من در کشور شیطان بزرگ آمریکا و در یک خانواده متدین مسیحی به دنیا آمدم و خانواده ام مرا به مدرسه کاتولیک مسیحی فرستادند ولی مطالب دین مسیحی به دل من ننشست و ۱۴ سالگی با کمک برادرم مسلمان شدم.

برادر من به خاطر فعالیت های که برای اسلام داشت، چند بار به زندان افتاد و خانواده ام مجبور شدند با پرداخت هزینه های فراوان به دولت آمریکا او را آزاد کنند. به پدرم می‌گفتم شاید مسلمانی و مسلمانان آدم های بدی هستند که دولت آنها را زندانی می کند و برادرم هم به زندان می رود. پدرم اسلام را برایم اینگونه تعریف کرد که بر عکس آنچه که ما فکر می کنیم اسلام دین حق و آزاد است و دولت اسلامی برای هر آن کس که زیر پرچم اسلام زندگی می کند حقی را قائل است اما متاسفانه دولت ما یا همان دولت آمریکا حق مسلمان ها را ضایع می کند، و این زندانی شدن مسلمان ها به خاطره این است که دولت مانع از رشد اسلام شود، و برادر شما یک انسان پاک و بی گناه است .

من به پدرم گفتم وقتی دولت ما این‌قدر ظلم می‌کند پس ما باید این دولت را عوض کنیم، پدرم هم قبول کرد اما گفت جرأت تغییر دولت را نداریم شما دعا کن تا خدا برای ما یک رهبر خوب بفرستد تا به ما جرات دهد و ما بتوانیم دولت آمریکا را تغییر دهیم.

وقتی وارد دانشگاه شدم از رفتار دانشجویان مسلمان بسیار لذت می برد و در نظرم آنها انسان های تمیز می آمدند و به همین دلیل به مطالعه دین اسلام و دین مسیحیت و شاخه های مختلف دین مسیحیت و یهودی پرداختم و بعد از آن با یک فرد ایرانی ازدواج کردم و تقریبا ۵ سال قبل از انقلاب امام خمینی(ره) در یک زمستان به ایران آمدم.

در آن زمستان دیدم که مردم در حال جمع آوری برف هستند، برایم سؤال پیش آمد که چرا برف جمع می کنند. اطرافیان به من گفتند چون این افراد در خانه آب ندارند و من تعجب کرده بودم ، مگر میشود در شهر تهران، پایتخت ایران، مردم آب لوله کشی نداشته باشند؟ و آنجا دیدم که مردم چگونه در زیر ظلم حکومت زندگی سختی دارند.

امروز در کشور ایران رفاه و آسایش وجود دارد، اما بعضی جوانان مدام می‌گویند "برویم آمریکا چون در آنجا آزادی وجود دارد." آنها نمی دانند که در آمریکا هیچ آزادی وجود ندارد مگر آزادی در فساد و بی بند و باری.

وقتی برادر من به خاطر مسلمان بودن در زندان بود در روزهای عادی به آنها غذای سبزیجات می دادند، اما در ماه مبارک رمضان غذاهای خورشتی با گوشت خوک برای آنها تهیه می‌کردند تا مسلمانان نجاست خواری کنند.

دولت آمریکا از امام مهدی (عج) بسیار می‌ترسد و هر کتابی راجع به امام مهدی(عج) باشد را جمع آوری می کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =