سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ |۱۲ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 6, 2022
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین

حوزه/ امروز باید نسبت به اوضاع زمان و نقش های  دشمنان و بدخواهان نظام بیدار و هوشیار بود چرا که دشمنان ما هرگز خیر و صلاح ما را نمی خواهند. آنها با ایجاد تفرقه سعی در ضربه زدن به ما را دارند بنابراین باید بیشتر از هر روزی اتحاد و وحدت خود را حول محور ولی فقیه حفظ کنیم و در مقابل آنان بایستیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار غلام رضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بسیج را یکی از سرمایه های عظیم مردمی ایران اسلامی دانست که سبب عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی گردیده است.

این مرجع تقلید خداباوری و ایمان را مهم ترین امتیاز نیروهای بسیج عنوان نمودند و خاطر نشان کردند: اولین و مهم ترین سرمایه نیروهای مخلص بسیج ایمان به خداوند و پیروی از مکتب انسان ساز اسلام و فرهنگ اهل بیت (علیهم السلام) است.
معظم له یکی از موارد مهم در عزت آفرینی و ایجاد اقتدار برای نظام و ملت ایران را پرهیز از اختلاف و ایجاد همدلی و وحدت حول محور ولی فقیه در بین تمامی مردم و نیروهای دلسوز نظام توصیف نموده و اظهار داشتند: امروز باید نسبت به اوضاع زمان و نقش های دشمنان و بدخواهان نظام بیدار و هوشیار بود چرا که دشمنان ما هرگز خیر و صلاح ما را نمی خواهند. آنها با ایجاد تفرقه سعی در ضربه زدن به ما را دارند، بنابراین باید بیشتر از هر روزی اتحاد و وحدت خود را حول محور ولی فقیه حفظ کنیم و در مقابل آنان بایستیم.

حضرت آیت الله نوری همدانی با تقدیر و تجلیل از خدمات گسترده بسیج در کشور یادآور شدند: نیروهای با اخلاص بسیج کارهای مهم و تاثیرگذاری برای رفع مشکلات در کشور انجام داده اند. نیروهای کارآمد بسیج در اردوهای جهادی در هنگام سرما و گرما، در سیل و زلزله در کنار مردم و پیشاپیش همه گروه ها به خدمات می پردازند از این رو باید این گونه خدمات و اقدامات بسیج مورد حمایت و تقویت قرار گیرد.

این مرجع تقلید مردمی بودن را یکی از امتیازات بسیج دانستند و افزودند: در نظام مقدس اسلامی ایران اصل و اساس مردم هستند و مهم ترین سرمایه نظام همین مردم هستند، باید شاهد حضور پر رنگ نیروهای دلسوز نظام برای خدمت رسانی به مردم در تمام عرصه های علمی، فرهنگی، رفاهی، اقتصادی و اشتغال زایی باشیم.

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی موجود در کشور گفتند: متاسفانه وضعیت معیشت مردم رضایت بخش نیست، لذا باید یکی از اقدامات مسئولان امر توجه به سازندگی و توسعه کشور و ایجاد اشتغال و مبارزه با سختی معیشت و گرانی باشد؛ مسئولین و دست اندرکاران باید تمام تلاش و همت شان را در جهت خدمت و رفع مشکلات مردم به کار بگیرند و به این موضوع عنایت ویژه ای داشته باشند.

ایشان در پایان گفتند: مردم در شرایط کنونی نیاز به کمک و رسیدگی دارند و باید خدمت رسانی به مردم سرعت پیدا کند و خدمت به مردم و رضایتمندی آنها باید سرلوحه کارهای شما باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =