یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ |۹ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 24, 2023
۱۲ فروردین

حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: فروردین روز استقرار حاکمیت دینی و شکست مفتضحانه تفکر سکولاریسم است.

حجت الاسلام سید محمد سادات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: یوم الله ۱۲ فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و روز تجلی حکومت عدل الهی و روز غرور و سربلندی ملت مسلمان ایران است. در چنین روز عظیم و سرنوشت سازی بود که مردم مسلمان و انقلابی ایران با حضور پرشور و آگاهانه با رای قاطع خود نظام نوپای اسلامی را تحکیم بخشیده و طومار استبداد داخلی و استعمار خارجی را درهم پیچیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: جمهوری اسلامی مدل جدیدی از حکومت داری را به جهانیان ارائه کردد و امروز با گذشت بیش از چهار دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با غلبه بر انواع چالش ها و توطئه‌ها پویاتر و بالنده تر از همیشه راه پر فروغ خود را ادامه می‌دهد و به الگویی برای ملت های آزاده و حق طلب در برابر نظام سلطه مبدل گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که سخن از حاشیه راندن دین و ناکارآمدی آن بود انقلابی به نام دین شکل گرفت و با استقرار حکومت دینی، سکولاریسم شکستی مفتضحانه را تجربه کرد و مردم ایران ثابت کردند مردمی وفادار به ارزش‌های اسلامی و رهبری دینی بوده و بارقه امید را در دل مستضعفان عالم روشن کردند و با دست خالی در برابر جنایتکاران تاریخ عزتمندانه ایستادند و مسیر تکامل و شرف خود را پیمودند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =