پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 28, 2023
صفایی بوشهری

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از تدوین سند توسعه و پیشرفت استان خبر داد و گفت: بوشهر تنها استانی است که دارای سند چشم‌انداز پیشرفت و توسعه ۵۰ ساله است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، امروز در جمع مسئولان امور زنان و خانواده وزارت کشور و استانداری بوشهر، نقش بانوان جامعه بسیار مهم و اثرگذار دانست و اظهار داشت: نقش زن در نظام آفرینش فوق‌العاده مهم و موثر است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه دشمنان اندیشه زنان جامعه را هدف قرار داده‌اند، گفت: همه سوداگران به دنبال این بودند که زن به عنوان واسطه فیض خدا با انسان مدیریت کنند تا به اهداف خود در جامعه دست یابند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با اشاره به هجمه علیه بانوان جامعه تصریح کرد: با توجه به نقش مهم بانوان در جامعه اندیشه‌های این قشر اثرگذار جامعه مورد تهاجم قرار گرفته است.

وی در ادامه جایگاه استان بوشهر در عرصه اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بوشهر در کشور به عنوان استان سوم در عرصه اقتصاد و اول در تولید ناخالص ملی است.

امام جمعه بوشهر جایگاه استان در عرصه بخش اقتصاد و مقاومت را مهم دانست و خاطرنشان کرد: جنگ آینده در جهان در حوزه اقتصاد، تحولات اجتماعی و سرمایه‌گذاری است که استان بوشهر با برنامه‌ریزی انجام شده تا ۱۲ سال دیگر پایتخت اقتصادی و مقاومت ایران و تحولات اجتماعی معرفی می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری این استان را از امن‌ترین مناطق کشور دانست و تصریح کرد: بوشهر در عرصه آسیب‌های اجتماعی، استان آخر معرفی شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از تدوین سند توسعه و پیشرفت استان خبر داد و اضافه کرد: بوشهر تنها استانی است که دارای سند چشم‌انداز پیشرفت و توسعه ۵۰ ساله است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =