جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ |۲۵ جمادی‌الاول ۱۴۴۵ | Dec 8, 2023
سردار بوعلی

حوزه/ فرمانده سپاه فجر گفت: ترویج فرهنگ و سبک زندگی قرآنی در جامعه بعنوان الگوی زندگی سعادتمندانه رسالت مهم فعالان قرآنی است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از شیراز، سردار یدالله بوعلی عصر امروز در آیین اختتامیه مرحله استانی سی امین دوره مسابقات قرآن بسیج که در سپاه فجر فارس برگزار شد، با اشاره به اینکه فارس دارای بیشترین شرکت کننده استانی در مسابقات قرآنی در سطح کشور بوده است، اظهار داشت: بیش از ۸۰ هزار نفر از فارس در این مسابقات ثبت‌نام کردند و در مرحله نهایی استانی از ۱۲۳ نفر رتبه‌های برتر خواهر و برادر در رشته‌های مختلف قرآنی تقدیر شد.

وی با بیان اینکه سپاه فجر در ترویج فرهنگ قرآنی پیشتاز و برجسته است و هم در سطح سپاه کشور و هم در سطح بسیج کشور دارای رتبه برتر است، گفت: ترویج فرهنگ و سبک زندگی قرآنی در جامعه به‌عنوان الگوی زندگی سعادتمندانه رسالت مهم فعالان قرآنی است.

فرمانده سپاه فجر، با بیان اینکه امروز شاهد جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و آمریکا در فلسطین مظلوم هستیم، یادآور شد: خون شهدای مقاومت امتداد و ماندگاری این راه را تضمین کرد و بدون شک فتح و پیروزی نصیب جبهه مقاومت خواهد شد.

وی با بیان اینکه عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهداست، گفت: سال آینده دومین کنگره امیران، سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس برگزار می‌شود که ویژه برنامه‌های قرآنی را نیز در بر خواهد گرفت.

سردار بوعلی افزود: به نیت ۱۵ هزار شهید استان فارس، برگزاری ۱۵ هزار ختم قرآن و تربیت ۱۵ هزار حافظ قرآن برنامه‌ریزی شده است.

فرمانده سپاه فجر فارس، با اعلام حمایت همه جانبه سپاه فجر از گروه‌های قرآنی، خاطرنشان کرد: هر گروهی که ۴۰ حافظ قرآن تربیت کند به سفر زیارتی مشهد اعزام می‌کنیم و مربی گروه نیز به سفر زیارتی کربلا اعزام خواهد شد.

انتهای پیام. /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =