چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ |۱۷ محرم ۱۴۴۶ | Jul 24, 2024
تبریز

حوزه/ استاندار زنجان بر ضرورت انعکاس دستاوردهای دولت شهید رئیسی تاکید کرد و گفت: اربعین شهید جمهور و شهدای خدمت باشکوه برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از زنجان، محسن افشارچی، استاندار زنجان در جلسه هماهنگی آئین گرامیداشت اربعین شهید جمهور و شهدای راه خدمت با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا، گفت: شهید رئیسی همواره منافع ملی کشور را به منافع شخصی ترجیح می‌داد.

وی با بیان اینکه طهارت سیاسی یکی از ویژگی‌های بازر شهید جمهور بود، افزود: انتظار ما از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که در صحنه مناظرات، طهارت سیاسی داشته باشند و منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح دهند و کسب رأی بیشتر را دلیلی برای تخریب یکدیگر و اقدامات دولت خدمتگزار قرار ندهند.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه تلاش‌های بسیاری در دولت سیزدهم انجام شد که اصحاب قدرت در تلاش برای نفی آن هستند، ادامه داد: شهید جمهور به فرموده مقام معظم رهبری خستگی ناپذیر بود.

افشارچی اضافه کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم با پایین آمدن نرخ تورم، احیای واحدهای تولیدی راکد، حل مشکلات مسکن، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی و کاهش نرخ بیکاری حل شد.

وی با انتقاد از اینکه مبنای کسب رأی تعدادی از کاندیداهای این دوره از ریاست جمهوری نادیده گرفتن تلاش‌های دولتمردان قبلی است، گفت: نظام جمهوری اسلامی به رغم تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان همچنان مقتدر و استوار ایستاده است البته منکر وجود مشکلات در کشور نیستیم ولی باید روحیه امید در مردم را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم کنیم.

افشارچی با تأکید بر اینکه منش سیاسی شهید جمهور در جمهوری اسلامی بی سابقه بود، گفت: لازم است تا آئین گرامیداشت اربعین شهید رئیسی و شهدای خدمت با شکوه هرچه تمام و با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha