پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 13, 2020
کد خبر: 406730
۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
خط حزب الله

حوزه/ شصت‌ و هفتمین شماره‌ هفته ‌نامه‌ خبری-تبیینی "خط حزب ‌الله" با سخن هفته ‌ای از شهامت آتش ‌‌نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری کردند؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، شصت‌ و هفتمین شماره‌ هفته ‌نامه‌ خط حزب ‌الله به روح پرفتوح شهید بهنام میرزاخانی و همه آتش نشانان فداکار تقدیم شده است.

رهبر انقلاب: «همه‌ امتحان ‌هائی که ما می ‌شویم، در واقع نقطه اصلی‌ اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می ‌آید... یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای یک انسانی یا یک ملتی می‌ گذارند؛ عبور از این محنت، امتحان است. اگر توانست عبور کند، به آن منزل مقصود می ‌رسد...»

گزارش هفته این شماره با عنوان «حجّت بر شما تمام است» به وظایف سنگین «جوانان مؤمن انقلابی» در میدان جنگ نرم، پرداخته است.

عکس ویژه این هفته نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت ‌الله خامنه ‌ای در تحصن جمعی از روحانیون انقلابی در اعتراض به بسته شدن فرودگاه‌ ها در هشتم بهمن ۵۷ است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب ‌الله می ‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت ‌های مذهبی و پایگاه‌ های بسیج توزیع کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8