چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 21, 2021
آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری

حوزه/ معاون جامعه مدرسین گفت: اگر علمدار مسائل وحدت در سطح بین الملل، حوزه های علمیه باشد، فعالیتی ارزنده خواهد بود که با همراهی مراجع عظام تقلید به نتایج مناسبی نیز خواهیم رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار مسئولان مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: مسئولیت کار در مرکز ارتباطات و بین الملل بسیار سنگین بوده و از فعالیت های کلیدی مجموعه حوزه می باشد.

وی ابراز داشت: اعتقاد ما این است، اگر مرکز مدیریت حوزه های علمیه در عرصه بین الملل ورود جدی داشته باشد، می تواند بسیار تأثیرگذار باشد؛ چراکه هنوز عرصه هایی وجود دارد که دیگران در آن ورود پیدا نکرده اند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: اگر علمدار مسائل وحدت در سطح بین الملل، حوزه های علمیه باشد، فعالیتی ارزنده خواهد بود که با همراهی مراجع عظام تقلید به نتایج مناسبی نیز خواهیم رسید.

عضو خبرگان رهبری به موضوع رسانه حوزه نیز اشاره و تصریح کرد: روزگاری در حوزه، خبری از رسانه نبود و داشتن هفته نامه برای حوزه، تفسیرهای خاصی داشت؛ اما خوشبختانه حرکت های مناسبی در این راستا انجام شده و هم اکنون حوزه دارای خبرگزاری و هفته نامه شده و باید به گذشتگان آفرین گفت و مسئولان فعلی ادامه دهنده راه آنان در ارتقاء و تقویت رسانه باشند.

آیت الله حسینی بوشهری بیان داشت: می توان عرصه های جدیدی را در رسانه حوزه آغاز کرد و با فعالیت کارشناسی برنامه های مناسبی را انجام داد؛ ظرفیت های خوبی در حوزه برای عرصه بین الملل وجود دارد که باید از آن استفاده کرد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه ابراز داشت: آشنایی طلاب با زبان از ضروریات است، مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه نیز باید در کنار معاونت آموزش، در این راستا فعالیت نماید.

خاطرنشان می شود: در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری به ارائه گزارشی از برنامه های مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه پرداخت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8