یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ |۱۱ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 5, 2020
مردم بحرین

حوزه/ مردم استان بوشهر در اعتراض به جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی می کنند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از بوشهر، مردم ولایت مدار و انقلابی استان بوشهر در اعتراض به جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین، روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی می کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با صدور بیانیه ای با دعوت از مردم، خواستار حضور در راهپیمایی مردم این استان در اعتراض به جنایات آل خلیفه شد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم قهرمان و مظلوم بحرین سال‌هاست که شجاعانه در برابر جنایات آل خلیفه ایستاده اند. رژیم مزدور آل‌خلیفه به پشتیبانی از مزدوران آل سعود که آن‌ها نیز از دست‌نشاندگان آمریکا هستند از هیچ جنایتی در حق مردم مظلوم بحرین و ایجاد تضییقات برای علمای بزرگ به خصوص حضرت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم فروگذار نمی کنند.

سردمداران رژیم آل خلیفه با مجروح‌کردن و با به شهادت‌رساندن مردم بحرین و تلاش برای سلب تابعیت عالم مجاهد آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی مردم مسلمان بحرین می‌خواهند روز به روز سایه شوم استعمار و استکبار را بر کشور بحرین بگسترانند.

اینک جنایات رژیم آل سعود وارد مرحله خطرناکی شده و مزدوران آل‌خلیفه پس از سفر اخیر ترامپ به منطقه، قصد آن دارند که از حضرت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم سلب تابعیت کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ضمن محکومیت جنایات‌ آل‌خلیفه به خصوص در ایجاد تضییقات برای آیت‌الله شیخ عیسی قاسم حمایت خود را از مبارزات حق طلبانه مردم مسلمان بحرین اعلام می‌دارد. در همین راستا راهپیمایی اعتراض‌آمیز مردم استان بوشهر بعد از نماز جمعه این هفته در سراسر استان بوشهر برگزار می‌گردد. از همه‌ی مردم انقلابی و همیشه در صحنه‌ی استان دعوت به عمل می‌آید با حضور خود در این مراسم همبستگی خود را با مردم مبارز بحرین اعلام نمایند.

وعده‌گاه امت حزب‌الله استان بوشهر جایگاه های نماز جمعه در سراسر استان بوشهر است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =