سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ |۱ رجب ۱۴۴۱ | Feb 25, 2020
استاد قرائتی

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: ؛ امام خمینی(ره) دست چپاول‌گران و غارتگران را از این سرزمین قطع کرد و تلاش‌های ایشان سبب تحقیر آمریکا در ایران شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، در جمع زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با بیان اینکه امروز آمریکا فقط در ایران حقیر است، اظهار داشت: تحقیر آمریکا در ایران یکی از ثمره‌های تلاش امام راحل(ره) است؛ امام خمینی(ره) دست چپاول‌گران و غارتگران را از این سرزمین قطع کرد.
 
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه منکر مشکلات و معایب مملکت نمی‌شویم، ولی مهم این است که امروز روی پای خود ایستاده‌ایم، افزود: می بایست به ارزش این نظام توجه داشته باشیم و مشکلات ما را از هدف اصلی باز ندارد و به طور مثال چون مشکل هست نماز جمعه، انتخابات و راهپیمایی‌ها شرکت نکنیم.
 
وی با تاکید بر اینکه امروز اگر رهبری نداشته باشیم، اگر امام و مشابه امام نداشته باشیم ذلیل می‌شویم، خاطرنشان کرد: در حادثه منا که سعودی‌ها مانع تحویل جنازه های ایرانیان شدند، یک نهیب رهبر معظم انقلاب باعث شد که فورا اجازه تحویل جنازه‌های ایرانیان را بدهند.
 
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با بیان اینکه انقلاب حضرت مهدی(عج) در سطحی خیلی گسترده و فراگیرتر از انقلاب ما است، تصریح کرد: حکومت مهدوی نیازمند سه مؤلفه «رهبر جهانی»، «قانون جهانی» و «آمادگی جهانی» می باشد؛ امام زمان(عج) رهبر و قرآن قانون این حکومت است.
 
نبود آمادگی جهانی برای ظهور
 
رئیس ستاد اقامه نماز ابراز کرد: متأسفانه هنوز آمادگی جهانی محقق نشده است و طبق روایات وقتی مردم از همه حکومت‌ها و قدرتها مأیوس شوند منتظر آقا امام زمان(عج) می‌شوند.
 
وی با اشاره به آیات «نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ» و ‌«وَ نُمَكِّنَ لَهُمْ فِي الْأَرْضِ وَ نُرِيَ فِرْعَوْنَ وَ هامانَ وَ جُنُودَهُما مِنْهُمْ ما كانُوا يَحْذَرُونَ» بیان کرد: حکومت امام زمان(عج) چند مرحله دارد؛ مستضعفین رهبر می‌شوند و امکانات در اختیار آنان قرار می گیرد و با مخالفان برخورد می‌شود.
 
انتهای پیام/ت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =