سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ |۱ رجب ۱۴۴۱ | Feb 25, 2020
نماز جماعت آیت الله العظمی سبحانی در حرم رضوی

حوزه/ معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: نماز جماعت ظهر و عصر حرم مطهر رضوی به امامت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید اقامه می‎شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام  سیدجلال حسینی با بیان این خبر گفت: در هفته جاری نماز جماعت ظهر و عصر در رواق امام خمینی(ره) به امامت حضرت آیت الله سبحانی اقامه میشود.

وی با اشاره به جایگاه ویژه حرم مطهر رضوی در میان علما و مراجع تقلید، بیان کرد:  معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی، ضمن هماهنگی با مراجع عظام تقلید، امکان بهره‌مندی زائران حرم رضوی از نماز جماعت پرشکوه را در این بارگاه نورانی فراهم کرده است.

معاون تبلیغات آستان قدس رضوی ادامه داد:  اقامه نماز جماعت در حرم مطهر رضوی در ایام تابستان از 10 سال گذشته به ‌طور مستمر توسط مراجع عظام تقلید صورت گرفته و ما شاهد اقامه باشکوه‌ترین نماز جماعت جهان تشیع در این ایام در حرم مطهر رضوی هستیم.

وی افزود: هر سال حضور خیل عظیم زائران و مجاوران در این نماز جماعت، شکوهمندی غیر قابل توصیفی را رقم زده و دل و جان هر مسلمان را به وجد آورده است.

برپایه این گزارش: در هفتههای آینده نیز دیگر مراجع معظم تقلید در صحن جامع رضوی و رواق امام خمینی(ره) به اقامه نماز خواهند پرداخت.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =