شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | May 30, 2020
ثروت اعجاز قادری

حوزه/ ثروت اعجاز قادری در سخنان خود در مرکز اهل سنت کراچی و درمیان اعضا و کارکنان این مرکز با اشاره به تحرکات جدید دشمنان اسلام در منطقه به سرکردگی آمریکا و اسرائیل گفت: آمریکا و اسرائیل به دنبال برهم زدن امنیت و توازن قدرت در منطقه هستند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»؛ ثروت اعجاز قادری رئیس نهضت اهل سنت پاکستان در سخنان خود در مرکز اهل سنت کراچی و درمیان اعضا و کارکنان این مرکز با اشاره به تحرکات جدید دشمنان اسلام در منطقه به سرکردگی آمریکا و اسرائیل گفت: آمریکا و اسرائیل به دنبال برهم زدن امنیت و توازن قدرت در منطقه هستند.

وی اظهار داشت: دشمنان خارجی پاکستان که از برقراری امنیت در کشور و سرمایه گذاری خارجی در پاکستان هراس دارند با حمایت از تروریست ها در حال مرحله جدیدی از توطئه ها علیه ما هستند.

او ضمن اشاره به جنایات آمریکا و اسرائیل در جهان گفت: آمریکا و اسرائیل دولت های تروریستی هستند که هیچ قطعنامه ای از شورای امنیت و سازمان ملل برای آنها اهمیت ندارد و عملا پایبند به هیچ قانونی نیستند.

او هم چنین مظلومیت مسلمانان در فلسطین و کشمیر را نتیجه سیاست های ضد اسلامی در دنیا دانست و گفت سازمان ملل و کشورهای دنیا باید به دنبال استیفای حقوق مسلمانان مظلوم در فلسطین و کشمیر باشند.

برچسب‌ها

نظرات

  • یکتا IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
    0 0
    سوریه وعراق اگرخواهان پایان فتنه وجنگ در کشور خود هستند باید نیروهای امریکایی راوادار به خروج ازکشورشان کنند باید به این نیروها حمله کنند واین پایگاه هارا برایشان ناامن کنند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =