سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ |۶ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 31, 2020
سعید الشهابی

حوزه/ دکتر سعید شهابی رهبر جنبش آزادگان و معارض بحرینی گفت: حاکم بحرین از عقده حقارت رنج می برد و سعی می کند با تهدید مردم بحرین و انتقام جویی از آنان، به عقده خود پاسخ دهد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، دکتر سعید شهابی رهبر جنبش آزادگان و معارض بحرینی، تلاش  برای یافتن راه حل سیاسی در بحران بحرین را بی نتیجه دانست.

وی تصریح کرد: یک منبع آمریکایی بیان کرده که برخی طرف ها به حمد عیسی دیکتاتور بحرین فشار می آورند که برای رسیدن به راه حل سیاسی با مردم وارد مذاکره شود و از این طریق به حمایت مردمی دست یابد.

شهابی در واکنش به این مسئله گفت: هیهات، این شدنی نیست و همزیستی میان ملت بحرین و رژیم آل خلیفه، امری محال است.

وی تاکید کرد: "حمد عیسی" از بیماری عقده حقارت رنج می برد، لذا بعد از انقلاب 14 فوریه 2011 میلادی برای حفظ رژیم از ارتش های بیگانه کمک می گیرد و به آن اعتماد می کند.

شهابی افزود: حمد عیسی سعی می کند با تهدید مردم بحرین و انتقام جویی از آنان، به عقده خود پاسخ دهد.

این معارض بحرینی، "حمد عیسی" را حاکمی بی لیاقت و بی ارزش دانست که ملت وی را قبول ندارند.

شهابی در اشاره به تهدید آیت الله سید عبد الله غریفی و سایر علمای بحرین از سوی وزارت کشور بحرین، گفت: حاکم بحرین به علمای آزاده ای که در برابر طغیان و استبدادگری او می ایستدند، متعرض می شود.

علمای بحرین با صدور بیانیه ای خواستار آزادی زندانیان سیاسی شده بودند که در پی آن، وزارت کشور بحرین علمای صادر کننده بیانیه را تهدید کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =