دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
خالفد سیف الله رحمانی

حوزه/ خالد سیف الله رحمانی دبیر کل آکادمی فقه اسلامی هند با غاصب خواندن رژیم صهیونیستی از مسلمانان خواست تولیدات و محصولات اسرائیلی را تحریم کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه؛ خالد سیف الله رحمانی دبیر کل آکادمی فقه اسلامی هند با غاصب خواندن رژیم صهیونیستی از مسلمانان خواست تولیدات و محصولات اسرائیلی را تحریم کنند.

وی که هم چنین سخنگوی هیئت احکام شخصیه مسلمانان هند است، عدم خرید و تحریم محصولات اسرائیلی را کم ترین وظیفه هر مسلمان در واکنش به جنایات این رژیم و حمایت از مردم فلسطین دانست.

خالد سیف الله رحمانی در سخنان خود با اشاره به عظمت بیت المقدس قبله اول مسلمین در دین اسلام به تبیین تاریخچه اشغال آن توسط یهودیان پرداخت و آمریکا را حامی این رژیم نامشروع دانست که هم اکنون با انتقال سفارت خود به بیت المقدس، در دشمنی با مسلمانان سنگ تمام گذاشته است.

وی بی تفاوتی بسیاری از کشورهای اسلامی بویژه کشورهای عرب منطقه را مایه تاسف دانست و گفت: تمام کشورهای اسلامی می بایست در مقابل این جنایات روابط دیپلماتیک خود را با آمریکا و اسرائیل قطع می کردند ولی متاسفانه چنین نشد.

وی در پایان از مسلمانان خواست به صورت جدی تولیدات رژیم غاصب اسرائیل را تحریم نموده، ضمن ارسال نامه های الکترونیکی به سفارت های آمریکا و اسرائیل، اعتراض شدید خود را منعکس نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8