پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 2, 2020
شیخ حسن عبد الله مفتی صور و جبل عامل

حوزه/ شیخ حسن عبدالله گفت: اقدام رژیم صهیونیستی در اعلام سرزمین فلسطین به عنوان ملت ـ دولت یهودی نشانگر این است که این رژیم از ابتدا بر پایه نژادپرستی و تروریسم بنا نهاده شده است و سکوت عربی و اسلامی در قبال این اقدام، مسئله عجیبی نیست.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ حسن عبد الله مفتی صور و جبل عامل گفت: اقدام رژیم صهیونیستی در اعلام سرزمین فلسطین به عنوان ملت ـ دولت یهودی نشانگر این است که این رژیم از ابتدا بر پایه نژادپرستی و تروریسم بنا نهاده شده است و سکوت عربی و اسلامی در قبال این اقدام، مسئله عجیبی نیست.

وی افزود: دوستی برخی کشور های با اسرائیل که همچنان موجب نگرانی و اضطراب در منطقه است آشکار است و رژیم صهیونیستی مرتکب وحشی ترین تجاوز علیه حقوق بشر و کودکان شده و شناسنامه آن پُر از جنایت علیه فلسطین، لبنا، اردن و مصر و تمامی جهان است.

مفتی صور و جبل عامل تصریح کرد: این اقدام اسرائیل نوعی اشغالگری و سخت تر از بمب های ممنوعه بین المللی برای فلسطین و امت عربی و اسلامی است و مسیحیان نیز از این خطر در امان نیستند.

وی ابراز امیدواری کرد که ملت های عربی و اسلامی تلاش های خود را برای جلوگیری و ردّ  عادی سازی روابط با اسرائیل یکپارچه کنند که در غیر این صورت امت عربی و اسلامی ضرر خواهند کرد و پیوسته در بحران های مختلف به خواهیم برد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8