سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
شیخ عیسی قاسم

شیخ عبدالله الدقاق روحانی بحرینی و نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: آیت الله عیسی قاسم بعد از عمل جراحی حداقل به مدت دو ماه نیاز به دوره استراحت دارد و بعد از گذراندن این دوران به بحرین باز می‌گردد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، آیت الله شیخ عیسی قاسم بعد از محاصره ظالمانه حکومت آل خلیفه طی ماه های گذشته و بعد از وخامت حالشان برای تکمیل دوره درمان به لندن انتقال پیدا کردند.

از سوی دیگر استاد حسن مشیمع از فعالان سیاسی بحرین نیز که در زندان های آل خلیفه به سر می برد با بیماری سختی دست و پنجه نرم می کند و حکومت آل خلیفه مانع از دیدار ایشان با خانواده و نزدیکانش شده در همین راستا شیخ عبدالله الدقاق با اشاره به آخرین وضعیت سلامتی شیخ عیسی قاسم در گفت و گو با خبرنگار بین الملل حوزه گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم عمل جراحیشان در لندن با موفقیت 100 درصدی روبرو  بوده است ، ایشان بعد از عمل جراحی حداقل به مدت دو ماه نیاز به دوره استراحت دارد و بعد از گذراندن این دوران به بحرین باز می گردند.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب یکی دیگر از فعالان سیاسی بحرینی در زندان های آل خلیفه گفت: در خصوص استاد حسن مشیمع حکومت آل خلیفه مانع درمان  ایشان شده و استاد مشیمع  با سرطان دست و پنجه نرم می کند.

 

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: همچنین  دیدار خانواده شیخ مشیمع  با ایشان بیش از یک و سال و نیم است که توسط حکومت قطع شده و آل خلیفه  مانع ملاقات با ایشان می شوند .

وی در پایان گفت:  شرایط و وضع سلامتی ایشان ناراحت کننده و رنج آور است و این در نتیجه بدرفتاری حکومت با ایشان در زندان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =