چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ | Sep 30, 2020
شهدای روحانی

حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که وظیفه ما در برابر شهدا احیاگری نام و یاد و عمل به سیره آنهاست، گفت: عمل نکردن به توصیه های شهدا نوعی خیانت به آرمان های این عزیزان و بی احترامی به بازماندگان شهدا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام علا الدین صفی خانی، عصر امروز در جلسه ستاد کنگره سه هزار شهید قزوین که در سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هست سال دفاع مقدس و شهدای روحانی گفت: در آن دوران حماسه و ایثارطلاب جوان و روحانیون با بهره گیری از بیانات حضرت امام خمینی(ره) رهسپار جبهه های نبرد حق علیه باطل شدند و حماسه های ماندگاری رقم زدند.

معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: امروز تمام مسئولین که در این کشور نقش عمده و تاثیرگذاری دارند باید به وصایای شهدای والامقام را عمل نموده و آنها را در جامعه اجرایی کنند.

وی با اشاره به این که وظیفه ما در برابر شهدا احیاگری نام و یاد و عمل به سیره آنهاست، افزود: عمل نکردن به توصیه های شهدا نوعی خیانت به آرمان های این عزیزان و بی احترامی به بازماندگان شهدا است.

معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین در رابطه با برگزاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین، بیان کرد: برنامه ریزی منظم و دقیق با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین در خصوص شهدای روحانی استان قزوین انجام شده است.

حجت الاسلام صفی خانی خاطرنشان کرد: توانسته ایم بخشی از خاطرات رزمندگان روحانی غواص را از خود و دیگر همرزمان شهدا جمع آوری نماییم و تا پایان مهر ماه سال جاری  این پروژه به پایان خواهد رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8