دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
برگزاری آزمون دومین دوره عالی فقه در جامعه‌الزهرا(س)

حوزه/ خانم پسنده آصفی، مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول از برگزاری آزمون کتبی دومین دوره عالی فقه خبر داد .

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، خانم پسنده آصفی نظر مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول  جامعه الزهرا(س)،‌ با اشاره به ثبت نام از متقاضیان شرکت در دومین دوره عالی فقه، نیمه اول سال ۱۳۹۷ صورت گرفت، عنوان کرد: آزمون کتبی این دوره روز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه ساعت ۹ صبح در ساختمان آموزشگاه امام رضا علیه السلام ، طبقه چهارم ساختمان شهید قدوسی(ره)، مرکز تخصصی فقه و اصول ، کلاس شماره ۱۵ برگزار می‌شود.

 مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول تصریح کرد: در اطلاعیه ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون کتبی ۵ مهر ۱۳۹۷ اعلام شده بود که بنا به دلایلی به تاریخ ۲۴ آبان ماه تغییر یافت و به اطلاع همه ثبت نام کنندگان رسید.

خانم آصفی با اشاره به منابع آزمون این دوره، گفت: «ادبیات عرب»، «تفسیر سوره حجرات و لقمان از تفسیر المیزان»، «کفایة‌الاصول»، «حلقه ثالثه اصول شهید صدر(ره): بحث برائت و اشتغال»، «مکاسب: احکام مقبوض به عقد فاسد» و «نهج‌البلاغه: خطبه صفات متقین (خطبه همام)» به عنوان منابع آزمون معرفی شده است.  

وی یادآور شد: نتایج آزمون در اولین فرصت اعلام می‌شود و افرادی که این آزمون را با موفقیت طی کنند، جهت مصاحبه علمی دعوت می‌شوند.

مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول اضافه کرد: در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد قبول‌شدگان در آزمون کتبی و مصاحبه علمی، کلاس‌های این دوره در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به صورت حضوری در مرکز تخصصی فقه و اصول جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8