جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 5, 2020
بازدید تولیت آستان قدس رضوی از مناطق سیل زده استان گلستان

حوزه/حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در جریان سفر به استان گلستان از مناطق سیل زده بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار برگزاری «حوزه» از گرگان، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، با هدف بررسی اقدامات انجام شده پیرامون سیل استان گلستان، به این استان سفر کرد و از مناطق سیل زده بازدید نمود.

وی اعلام کرد: در حال حاضر 100 گروه در مناطق سیل زده استان های مختلف فعالیت می کنند و در مرحله بعدی در بازسازی مناطق کمک می کنیم.

تولیت آستان قدس رضوی، در بازدید خود از مناطق سیل زده استان، ابتدا به محله کل آباد آق قلا رفت و با حضور در چند خانه تخریب شده از سیل، با مردم آسیب دیده گفت و گو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مروی بر لزوم تلاش بیشتر برای رفع مشکلاتی مانند تخلیه محلات و خانه ها از گل و لای تاکید کرد و سپس با حضور در دبیرستان شبانه روزی وحدت شهر گمیش تپه از نزدیک با فعالیت و چگونگی امداد رسانی خادمیاران رضوی به اسکان یافتگان مطلع شد.

امیر شیر توماج، فرماندار گمیشان نیز در این دیدار خواستار مساعدت حداکثری تولیت آستان قدس رضوی به سیل زدگان این شهرستان شد.

گفتنی است، دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان، دیدار با خادمیاران رضوی و گروه های جهادی حاضر در مناطق سیل زده و بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل در شهرستان‌های آق‌قلا و گمیشان از برنامه‌های تولیت آستان قدس رضوی در این سفر بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =