یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 9, 2020
استاندار قم

حوزه/استاندار قم و وزیر کشور عراق در رابطه با تقویت همکاری مسئولان قم و عراق در راستای ارتقاء خدمات به زائرین عراقی گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بهرام سرمست ظهر امروز دوشنبه 28مردادماه در بدو ورود یاسین‌الیاسری وزیر کشور عراق به شهر قم، از وی استقبال کرد.

استاندار قم ضمن همراهی یاسین الیاسری در دیدار با حجت الاسلام شهرستانی، نماینده آیت الله العظمی سیستانی، با اشاره به میزبانی استان قم از زائرین کشور عراق در مناسبت های مختلف، اظهار کرد: ارائه خدمات مناسب و شایسته به زائرین عراقی در دستور کار مدیران و مسئولین ذیربط است.

سرمست عملکرد ستاد اربعین استان قم را مورد توجه قرار داد و افزود: افزایش تعامل بین مسئولین دو کشور در این حوزه می تواند نقش موثری در ارتقاء خدمات به زائرین و مسافرین عتبات عالیات در طول سال و بویژه در ایام اربعین داشته باشد.

وی حفظ امنیت و سلامت زائرین عراقی در قم را از اولویت های اساسی استان دانست و ادامه داد: خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر مسائل امنیتی در مورد زائرین واصل نشده است، و اطمینان خاطر می دهیم هرگونه گزارشی در این حوزه با جدیت پیگیری می شود.

گفتنی است یاسین‌الیاسری وزیر کشور عراق در ادامه سفر خود به قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) حضور و مرقد مطهر ایشان را زیارت کرد.

انتهای پیام   313/17

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8