سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ | May 26, 2020
قتل مرموز یک مرد مسلمان در مسیر یکی از مساجد آلمان

حوزه/ به گفته رسانه های محلی آلمان، فردی به جرم قتل یک مرد 41 ساله مسلمان گرجستانی تبار در راه مسجد در یکی از پارک های آلمان دستگیر شده است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از thelocal، پلیس آلمان روز گذشته تحقیقاتی را درباره قتل شبه ترور یک مسلمان گرجستانی در راه مسجد در یک پارک آلمانی که گفته می شود که سرباز جنگ چچن بوده است، آغاز کرده است.

پلیس یک مظنون 49 ساله را به جرم قتلی که روز جمعه به وقوع پیوسته بازداشت کرد. به نقل از رسانه های محلی، مقتول 41 ساله ظلیم الخان نام داشته است. قاتل از پشت به مقتول نزدیک شده است، وی در راه رفتن به مسجد بوده، وی دو مرتبه او را مورد شلیک گلوله قرار داده که به گفته شاهدان عینی به شیوه اعدام بوده است. وی سپس با دوچرخه از محل گریخته است.

روزنامه محلی « بیلد ام سونتاگ » گزارش داد که غواصان پلیس بعداً یک اسلحه گلوک، کلاه گیس و دوچرخه را از کنار رودخانه شپری در آلمان کشف کردند. مقادیر زیادی پول نقد نیز در منزل متهم پیدا شده است.

بنا بر گزارش ها، قربانی سرباز کهنه جنگ دوم چچن در سال های 1999-2009  بوده که بعداً به یک واحد ضد تروریستی گرجستان پیوسته است.

هنوز انگیزه این جنایت مشخص نشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =