چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | Jul 15, 2020
سروستانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: برنامه‌های عملیات محرم 1441 تبلیغات اسلامی استان در قالب کارگاه‌های آموزشی ویژه اقشار تاثیرگذار با دو محور بیانیه گام دوم انقلاب و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد که سرلوحه هیئات مذهبی و شبکه تبلیغی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» در بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی، پیش از ظهر امروز در چهارمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان ضمن تسلیت ماه محرم، به تشریح برنامه‌های ماه محرم و صفر استان و عملکرد و برنامه‌های سازمان در دهه اول محرم و همچنین ویژه برنامه‌های اربعین پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این نشست که با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد، به تشریح اقدامات انجام شده دهه اول محرم پرداخت و اظهار کرد: برنامه‌های عملیات محرم 1441 تبلیغات اسلامی استان در قالب کارگاه‌های آموزشی ویژه اقشار تاثیرگذار با دو محور بیانیه گام دوم انقلاب و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد که سرلوحه هیئات مذهبی و شبکه تبلیغی قرار گرفت.

وی با اشاره به نقش مؤثر شبکه تبلیغی در برگزاری باشکوه و مطلوب مراسمات محرم، افزود: از اقدامات مهمی که در راستای ارتقاء توانمندی‌های شبکه تبلیغی انجام شد، ارسال محتوا جهت ارائه در برنامه‌ها و مراسمات این ایام بود که با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی در اختیار شبکه تبلیغی قرار گرفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برنامه‌های ویژه اربعین و دهه آخر صفر در دو محور انجام فعالیت‌های استانی و همچنین کاروان‌های زیارتی زائران اربعین در حال انجام است که با حضور هیئات مذهبی مراسمات باشکوه در گرامیداشت این مناسبت انجام می‌شود.

حجت الاسلام سروستانی افزود: فعالیت‌های مربوط به بخش کاروان‌های زیارتی و اربعین در قالب کارگروه‌های تخصصی تحت عنوان یاوران اربعین، بانوان، نائب الشهید و کارگروه تخصصی فضای مجازی سعی می‌شود سیاست‌های تبلیغی را به مخاطبان برسانیم.

وی ابراز داشت: تلاش کنیم همان گونه که نسبت به شور حسینی در طول دو ماه محرم و صفر تلاش مضاعفی انجام می‌شود هیئت‌ها و مراکز فرهنگی شعور و معارف حسینی را در سطح جامعه تبیین کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8