سه‌شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ | Jul 14, 2020
حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: مراجع عظام تقلید و علمادعاگوی نیروی انتظامی هستند، این نیروها باید همواره در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حرکت کرده و یاری دهنده انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر ایشان در قم برگزار شد، با بیان این که مسئولیت پلیس بزرگ است، اظهارداشتند: افراد با هر حرکت ناهنجاری که در کشور رخ دهد، به سراغ نیروی انتظامی رفته و کمک می خواهند.

معظم له ادامه دادند: جمعیت میلیونی زائران اربعین حسینی مسئولیت پلیس را سنگین تر کرده چون تامین امنیت این تعداد از زائران مهم است.وی در ادامه افزود: باید مسئولیت سنگین نیروی انتظامی به پرسنل این نیرو گوشزد شود، سخنرانی های فرماندهان پلیس در این خصوص مهم است.

حضرت آیت الله علوی گرگانی ، نیروی انتظامی را پیرو رهبر معظم انقلاب دانست و تصریح کرد: پلیس باید به سمت هوشمند بودن حرکت کند، چون چنین راهبردی به نفع جامعه است، انتظار داریم که گزارش های خوبی در این خصوص در آینده به دست ما برسد.

ایشان ادامه دادند: مراجع عظام تقلید دعاگوی نیروی انتظامی هستند، این نیروها باید همواره در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حرکت کرده و یاری دهنده انقلاب اسلامی باشند.

در ابتدای این دیدار نیز سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی اظهار داشت: این نیرو به سمت مجاهدت بیشتر گام برداشته است و در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و حفاظت از ارزش های انقلاب خط شکن است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی بیشترین خدمت را به مردم ارائه می دهد و این مسئله به خصوص در ایام اربعین مشهود است، این که خدمتگزار زائران امام حسین(ع) باشیم را نعمت می دانیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: جمعیتی که امسال به سفر اربعین می روند، بیشتر از سال های گذشته است.

سردار اشتری با بیان این که پلیس در سراسر کشور برای حفظ مال و جان مردم خدمت می کند، افزود: پلیس هوشمند امین مردم است و ما به دنبال حرکت به سمت پلیس در تراز اسلامی بوده و در این جهت حرکت می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8